Dom nad morzem intryguje oryginalną bryłą

Forma budynku wyraźnie podkreśla niesamowitą ekspozycję widokową. Pokój dzienny z tarasem, sypialnia z balkonem oraz taras zapewniają możliwość podziwiania polskiego morza.

Autor: HouseMarket.pl 21 listopada 2016 13:34

Dom nad morzem to koncepcja nowoczesnego domu jednorodzinnego stworzona dla bardzo świadomych i odważnych inwestorów. Przyszli mieszkańcy od samego początku marzyli o nietypowym domu, niebanalnej i efektownej formie.

Na program funkcjonalny zaprojektowanego przez architektów pracowni DISM Architekci domu składają się: salon z kuchnią, garaż z małą pracownią – gabinetem na poziomie parteru oraz część sypialna na poziomie pierwszego piętra. W obrębie strefy dziennej – na wydzielonym tarasie, zaprojektowano również mały basen zapewniający mieszkańcom relaks w cieplejsze dni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Punktem wyjściowym do budowy formy obiektu była atrakcyjna lokalizacja. Niesamowite otwarcie widokowe na morze to niewątpliwie najważniejsza zaleta działki. Zaprojektowano dom o dynamicznej, oryginalnej bryle. Forma budynku podkreśla kierunek południe – północ, wyraźnie podkreślając niesamowitą ekspozycję widokową.

Lokalizacja obiektu ma również odzwierciedlenie w układzie pomieszczeń wewnątrz budynku – pokój dzienny z tarasem, sypialnia z balkonem oraz taras zapewniają możliwość podziwiania polskiego morza.

Pracownia: DISM Architekci www.dism.pl

Lokalizacja: Polska Północna

Powierzchnia użytkowa: parter 155 mkw. + piętro 65 mkw = 220 mkw.

Projekt: 2015 r.

Inwestor: prywatny

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych