Dom pod Orzechem wpisuje się w charakter miasta ogrodu

Spółka J-Property buduje ośmiolokalowy elegancki budynek. Dom pod Orzechem posiada trzy kondygnacje nadziemne oraz garaż podziemny. Apartamenty mają loggie, antresole i możliwość instalacji kominka.

 

Autor: HouseMarket.pl 11 sierpnia 2016 16:39

Budynek zaprojektowany z wyjątkową dbałością o detale. Jego oryginalna architektura, a w szczególności zagospodarowanie terenu dobrze się wpisuje w charakter miasta-ogrodu, do którego aspiruje ten rejon Warszawy.

Dom pod Orzechem powstaje w centrum dzielnicy Włochy, przy ustronnej, zapewniającej ciszę i prywatność ulicy Śląskiej. Jest to dobra lokalizacja, bo to zaledwie 7,7 km od centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich, stacji SKM i wjazdu na autostradę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na parterze znajdują się trzy mieszkania z dostępem do wydzielonych ogródków przydomowych z prawem wyłącznego korzystania. Dla właścicieli pozostałych mieszkań pozostaje pozostała, wewnętrzna część ogrodu, około 400 mkw.

Na pierwszym piętrze ulokowane są również trzy mieszkania, każde z balkonem, a największe także ze sporą zadaszoną loggią. Na drugim piętrze znajdują się dwa duże apartamenty, każdy z loggią i antresolą a także możliwością instalacji kominka. W budynku przewidziany jest garaż podziemny o pow. 340 mkw. przeznaczony na 12 samochodów. Dostępnych będzie także sześć komórek lokatorskich oraz wspólna wózkownia.

Rozpoczęcie budowy nastąpiło w listopadzie 2015 roku, zaś planowany termin oddania do użytkowania to pierwszy kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych