Domy i mieszkania w pobliżu Uroczyska Skotniki

Realizowana przez Velo Developer inwestycja przy ul. Fedkowicza to osiedle dwunastu budynków jednorodzinnych, w którym występują domy w trzech typach: mały – 111 mkw., średni – 137 mkw. i duży – 174 mkw. oraz mieszkania o powierzchniach od 67 mkw. do 87 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2017 16:07

Oferowane budynki położone są na działkach od 3 do 5 arów. Deweloper – Velo Developer, projektując osiedle, szczególną uwagę zwrócił na to, aby charakteryzowało się niebanalną architekturą i funkcjonalnością.

Domy zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać powierzchnię domu nie na garaż i inne pomieszczenia, lecz na powierzchnię, która ma służyć komfortowemu i wygodnemu zamieszkiwaniu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z kolei mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który dodatkowo można łatwo zmodyfikować w zależności od potrzeb klienta. Do lokali na parterach należą ogrody, a te na piętrach mają do dyspozycji strych.

Brama wjazdowa na teren osiedla sterowana jest pilotem. Przy furtce zainstalowany jest panel wejściowy domofonowy połączony z domami. Droga osiedlowa i podjazdy wyłożone zostaną kostką brukową. Wzdłuż drogi posadzone zostaną tuje.

Inwestycja znajduje się przy ulicy Fedkowicza w Krakowie na terenie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Skołczanka, Lasu Tynieckiego i Uroczyska Skotniki. Mimo położenia na terenie Krakowa, naturalna bariera leśna pozwala na codzienne obcowanie z przyrodą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych