Domy z kontenerów morskich‎. Zdjęcia mobilnych mieszkań na cały sezon



Dobrzemieszkaj.pl - 17 czerwca 2020 10:19


W wielu krajach domy z kontenerów są alternatywą dla domów budowanych metodą tradycyjną. Ich zaletą jest atrakcyjna cena, mobilność, modułowość, a co ważniejsze czas budowy, który nie przekracza kilku miesięcy, a czasem nawet tygodni. Zobacz najciekawsze realizacje domów, które powstały z kontenerów morskich.

Adaptacja kontenerów morskich to wąska i dość oryginalna nisza budownictwa, która w ostatnim czasie zyskuje na znaczeniu. Przekształcanie kontenerów morskich na cele mieszkalne czy usługowe to już specjalność wielu firm wykonawczych i projektowych, także w Polsce.

Budownictwo kontenerowe jest rodzajem budownictwa modułowego i świetnie sprawdza się w inwestycjach, które wymagają krótkiego czasu realizacji. Z kontenerów buduje się hale, magazyny, budynki gastronomiczne, szkoły i przedszkola. Ciekawą propozycją tej technologii budowy są także domy, nie tylko letniskowe, ale także całoroczne. Co ciekawe, taki dom może spełniać nawet surowe warunki energooszczędności, a jego wnętrze można zaaranżować w bardzo atrakcyjny sposób. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Warto przyjrzeć się im bliżej, tym bardziej że powstają one w maksymalnie 3 miesiące. 

Więcej przykładów domów z kontenerów morskich znajdziesz na dobrzemieszkaj.pl