Drugi etap osiedla Jutrzenka we Wrocławiu na półmetku

119 mieszkań realizuje Grupa Antczak w ramach drugiego etapu osiedla Jutrzenka we Wrocławiu. Zaawansowanie budowy i sprzedaży osiągnęło poziom 50 proc.

Autor: housemarket.pl 05 maja 2022 09:55

  • Osiedle Jutrzenka powstaje we Wrocławiu na terenie dzielnicy Krzyki, w obrębie Kleciny i Klinu Klecińskiego.
  • W ramach zakończonego już pierwszego etapu inwestycji wybudowanych zostało 108 mieszkań.
  • Realizowany obecnie drugi etap obejmuje 119 mieszkań w czterokondygnacyjnym budynku o łącznej powierzchni użytkowej 7,5 tys. m kw.
  • Zakończenie prac budowlanych planowane jest w czwartym kwartale 2022 roku.

Osiedle zostało zaprojektowane z wykorzystaniem funkcjonalności architektury skandynawskiej. Elewacja budynku będzie utrzymana w przyjemnych, lekkich i jasnych kolorach. Powstaną mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie – od funkcjonalnych 2-pokojowych lokali o powierzchni 42 m kw. po przestronne 5-pokojowe apartamenty o powierzchni 126 m kw. W ofercie znajdują się także wyjątkowe mieszkania dwukondygnacyjne z dostępem do zielonych ogrodów.

CZYTAJ TEŻ: OSIEDLE JUTRZENKA Z GENERALNYM WYKONAWCĄ

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do dyspozycji mieszkańców będzie m.in. garaż podziemny i komórki lokatorskie. Na terenie osiedla pojawi się również zaaranżowany zieleniec, który będzie doskonałym miejscem do odpoczynku na świeżym powietrzu. Powstaną nastrojowe alejki otoczone kwiatami, krzewami i drzewami, a także stylowe, współgrające z otoczeniem ławki. Z myślą o rodzinach z dziećmi zaplanowano plac zabaw. Budynek będzie przystosowany do montażu instalacji fotowoltaicznej.

Atutem osiedla jest dogodna lokalizacja, zapewniająca ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie umożliwiająca szybki dojazd do centrum Wrocławia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych