Drugi etap Przy Woronicza ma powodzenie

Firma Grupo Lar sprzedała 25 proc. mieszkań drugiego etapu inwestycji Przy Woronicza w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 21 września 2016 15:51

Inwestycja Grupo Lar usytuowana jest u zbiegu ulic Woronicza i Racjonalizacji w Warszawie. Pierwszy etap tworzy budynek o dwóch wysokościach: siedem i osiem pięter. Pomieści tylko 76 wygodnych, rozkładowych mieszkań o zróżnicowanej strukturze, o powierzchni od 33 do 63 mkw. W drugim etapie powstaną 103 mieszkania od 30 do 67 mkw. z dużymi balkonami i ogródkami o powierzchni nawet do 70 mkw.

Deweloper zadbał o duży wybór mieszkań dwupokojowych z aneksem lub oddzielną kuchnią. Duże odległości między budynkami a także wjazd bezpośrednio od ul. Woronicza dają gwarancję komfortu i kameralnej atmosfery. Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z dużą dbałością o usytuowanie względem kierunków świata. Duże okna zapewniają dobrze doświetlone wnętrza, a przestronne balkony, wychodzące na patio, wypoczynek w ciszy od zgiełku miasta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W podziemnej części zaplanowano parking – z tego poziomu dojedzie na każde piętro winda. Budynek będzie miał zapewnioną ochronę i monitoring. Na dziedzińcu pojawi się sporo zieleni oraz plac zabaw. Termin zakończenia prac i oddania mieszkań do użytku pierwszego etapu planowany jest na koniec października 2016 roku. Lokale będą oddawane w stanie deweloperskim.

Osiedle Przy Woronicza położone jest w niewielkiej odległości od dużych i popularnych terenów zielonych. Nowe mieszkania na Mokotowie sąsiadują z Polami Mokotowskimi i Parkiem Arkadia

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych