Drzymały 17 - rusza kolejna inwestycja mieszkaniowa Antczak w Poznaniu

44 mieszkania klasy premium wybuduje Grupa Antczak przy ul. Drzymały 17 na Sołaczu - jednej z najatrakcyjniejszych, najbardziej malowniczych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Poznania. Zakończenie inwestycji planowane jest w trzecim kwartale 2024 roku.

Autor: housemarket.pl 08 lipca 2022 15:27

  • Przy ul. Drzymały 17 w Poznaniu Grupa Antczak rozpoczęła budowę kameralnego budynku mieszkalnego, który harmonijnie wpisze się w styl okolicznych willi.
  • Inwestycja jest realizowana w sercu przedwojennej dzielnicy Sołacz i w bezpośrednim sąsiedztwie trzech parków.
  • Znakiem rozpoznawczym Drzymały 17 będzie elegancka architektura i zielone otoczenie.

W pobliżu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, alejki spacerowe oraz tereny rekreacyjne. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z rozwijanej przez lata infrastruktury edukacyjnej, handlowej i komunikacyjnej, w tym znajdujących się w pobliżu dwóch linii tramwajowych.

– W stolicy Wielkopolski realizujemy kolejną już, po osiedlu Ziębicka 14, inwestycję mieszkaniową. Tak jak w przypadku każdego projektu Grupy Antczak stawiamy na doskonałą lokalizację, pozwalającą łączyć uroki życia w mieście z komfortem życia wśród natury. Drzymały 17 doskonale wpisuje się w naszą ponad 40-letnią tradycję odpowiedzialnego, nastawionego na jakość budownictwa. Jestem przekonany, że będzie to wkrótce jeden z najbardziej prestiżowych i pożądanych adresów w Poznaniu – podkreśla Marcin Antczak, CEO Grupy Antczak.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Drzymały 17 będzie mieć trzy kondygnacje naziemne i garaż podziemny. W budynku znajdą się 44 zróżnicowane lokale – od funkcjonalnych 27-metrowych mieszkań po przestronne apartamenty o powierzchni ponad 100 m kw. Na zielonym dachu budynku zostaną urządzone przestronne tarasy, z których rozciągać się będą widoki na spokojne willowe ulice i malownicze parki.

Niektóre z położonych na ostatnim piętrze apartamentów zostaną wzbogacone o wygodne antresole. Z kolei mieszkaniom zlokalizowanym na parterze towarzyszyć będą przydomowe ogródki. Mieszkańcy będą mogli korzystać z rowerowni oraz komórek lokatorskich. Deweloper zapewnia także możliwość indywidualnej adaptacji i wykończenia mieszkań pod klucz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych