Duda Development szykuje mocne uderzenie

Duda Development mocno akcentuje obecność na rynku inwestycji mieszkaniowych. Deweloper kładzie duży nacisk na wygląd inwestycji, układy pomieszczeń oraz ich funkcjonalność.

Autor: HouseMarket.pl 19 maja 2017 09:00

Firma działa od 1997 roku, kompleksowo realizując projekty mieszkaniowe i komercyjne. Buduje nowoczesne domy i mieszkania. Zajmuje się wynajmem powierzchni biurowych oraz handlowych w całym kraju, a także nabywaniem i zbywaniem gruntów pod działalność inwestycyjną na skalę ogólnopolską. Dysponuje także nieruchomościami na wynajem z przeznaczeniem na handel detaliczny.

W Wielkopolsce aktualnie realizuje dwie inwestycje mieszkaniowe: Arena Apartments w centrum Poznania oraz Osiedle Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Arena Apartments – nietuzinkowo w centrum miasta

Na rogu ulicy Wojskowej i Wyspiańskiego, w centrum poznańskiej dzielnicy Grunwald, na nabywców nadal czeka 15 nowoczesnych jedno- i dwupoziomowych mieszkań o metrażach od 58 do 95 mkw. Ogromną zaletą apartamentów są balkony zewnętrzne o wielkości od 8 do 80 mkw. i tarasy wewnątrz budynku, z powierzchnią od 18 do 27 mkw. Perełką tej inwestycji do niedawna był apartament z tarasem liczącym 27 mkw. oraz balkonem zewnętrznym o powierzchni 79 mkw. Jednak znalazł już szczęśliwego lokatora. Na poszukujących przytulnych przestrzeni czekają także dwie kawalerki z antresolami o wysokości od 4 do 5 metrów. Mieszkańcy Arena Apartments mają również zapewniony dostęp do garażu podziemnego. Ceny mieszkań zaczynają się od 5826 zł/mkw. Zakup takiego apartamentu to koszt rzędu 399 - 699 tys. zł brutto.

Arena Apartments to nie tylko mieszkania o wysokim standardzie. Parter budynku przystosowany jest pod działalność usługową. Przygotowano 12 lokali użytkowych o metrażach od 78 do 136 mkw., o łącznej powierzchni 1,3 tys. mkw., z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Ich ceny rozpoczynają się od 7,5 tys. zł netto/mkw.

Inwestycja sąsiaduje z kompleksem City Park Poznań z licznymi restauracjami czy sklepami. Park Kasprowicza i POSiR Arena gwarantują rozrywkę i wypoczynek. Inwestycję dzieli zaledwie 1 km od Targów Poznańskich, a dojazd do Lotniska Ławica to zaledwie 15 minut. W najbliższym otoczeniu znajduje się również basen, boisko sportowe, centrum handlowe czy szkoła. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum i pozostałymi dzielnicami Poznania oraz łatwy dojazd do autostrady A2 i obwodnicy miasta.

Arena Apartments wyróżnia awangardowa bryła budynku z nietypową stylistyką. Mieszkania również gwarantują niebanalne wykończenie i ustawną przestrzeń. Pierwsi mieszkańcy odbiorą klucze na przełomie lutego i marca 2018 roku.

Nowe Złotniki – podmiejska wygoda

Osoby, które chcą odciąć się od miejskiego gwaru oraz cenią sobie wypoczynek w otoczeniu zieleni, powinny zainteresować się Osiedlem Nowe Złotniki, zlokalizowanym pod Poznaniem, w gminie Suchy Las.

Inwestycja obejmuje domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, w których oferowane są mieszkania dwupoziomowe, w metrażach od 131 do 152 mkw. wraz z garażem i dodatkowym miejscem postojowym przed budynkiem. Każdy segment posiada indywidualny ogródek. Działki przynależne do nich mają powierzchnię od 325 do 530 mkw. Natomiast wnętrze domu ma funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń oraz dogodny metraż, który łatwo dostosować do stylu życia i codziennych potrzeb ich właścicieli.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych