Dzień otwarty na Formeli 17housemarket.pl - 08 września 2020 10:37


Położona w województwie pomorskim Rumia jest miastem, w którym coraz więcej osób decyduje się zamieszkać. Bliskość Trójmiasta, połączona z pięknem tego miejsca, sprawia, że warto lokować tutaj swoje oszczędności. Znając zapotrzebowanie na rynek nieruchomości i nowe trendy, trójmiejski deweloper North Star Development należący do grupy HREI, zdecydował się na budowę nowoczesnego osiedla z 248 mieszkaniami. 19 września będzie można je zobaczyć. Wszystko za sprawą Dnia Otwartego Formeli 17.

Warto zabrać znajomych i przyjść z całą rodziną. Organizator w godz. od 10 do 16 zapewni nam mnóstwo niespodzianek. Dla najmłodszych gości przygotowano konkursy z nagrodami. Będzie też słodki poczęstunek i strefa relaksu.

Nowoczesne i dynamicznie rozwijające się miasto otwiera się z nową ofertą mieszkaniową. Najbliższa sobota to znakomita okazja do pooglądania lokali. Być może, któreś z „M” okaże się miejscem do spędzenia reszty życia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle docelowo składać będzie się z ośmiu budynków, w których zaplanowano mieszkania o powierzchni od 30 do 75 m kw. To lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe z balkonem lub tarasem. Każdy z budynków został wyposażony w cichą windę. Pomyślano też o samochodach, zapewniając miejsca w garażowych boksach.

Wykonawca do budowy Formeli 17 użył prefabrykatów z betonu renomowanej firmy Baumat. Dzięki temu zyskał najbardziej trwały i wytrzymały materiał budowlany. Elementy prefabrykowane charakteryzują się maksymalną klasą odporności ogniowej. Budowa w tej technologii zapewnia doskonałe parametry akustyczne i termiczne, co powoduje znaczne obniżenie kosztów eksploatacji lokalu. To wszystko w połączeniu z wysokim standardem wykonania sprawi, że mieszkanie tutaj będzie wygodne i komfortowe.

Niewątpliwym atutem jest też położenie inwestycji. Rumia jest integralną częścią Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, bliskość morza - zaledwie 15 minut samochodem, przybliży przyszłych lokatorów do natury. Miasto stwarza znakomite możliwości inwestycyjne. Posiada tereny doskonale skomunikowane z autostradą, koleją, lotniskiem i portem.