Dzień otwarty Osiedla SzafirowegoHouseMarket.pl - 21 czerwca 2016 13:03


Marzący, aby zamieszkać wygodnie na spokojnych przedmieściach Poznania, nie rezygnując jednocześnie z komfortu miejskiego życia powinni 25 czerwca odwiedzić Osiedle Szafirowe w Suchym Lesie. Tego dnia firma Monday Development zaprasza na dzień otwarty swojego nowego podmiejskiego osiedla.


Osiedle Szafirowe od samego początku cieszyło się dużą popularnością wśród kupujących. Głównie, ze względu na swój kameralny charakter i atrakcyjne położenie w samym centrum Suchego Lasu, gdzie tuż „za rogiem” znajduje się galeria handlowa, dom kultury i basen, a na rowerową przejażdżkę można wyskoczyć nad jezioro strzeszyńskie czy do rezerwatu Meteoryt Morasko.

Inwestycja została niedawno oddana do użytku, więc dzień otwarty będzie doskonałą okazją aby zainteresowani zakupem mieszkania w Suchym Lesie mogli zobaczyć gotowe już osiedle w pełnej krasie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Od początku promocji Osiedla Szafirowego zachęcamy przyszłych mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu tym bardziej, że lokalizacja osiedla jest do tego celu wprost wymarzona. Na dzień otwarty także przygotowaliśmy specjalną ofertę. Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania, otrzymają w prezencie półroczne karnety do pobliskiego klubu fitness Fabryka Formy oraz parku wodnego Octopus – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.

– Tego dnia, również dla najmłodszych mamy coś specjalnego. W sobotę dzieci, pod opieką animatora będą mogły pomalować ściany jednego z lokali w różne fantazyjne wzory. Taka okazja maluchom z pewnością często się nie zdarza – dodaje. Inwestycja będzie dostępna dla odwiedzających w sobotę od godz. 11 do 16.

Osiedle Szafirowe to kompleks rodzinnych mieszkań w kameralnej zabudowie. Tradycyjna architektura w połączeniu z nowoczesnymi elementami dodają mu oryginalnego charakteru. W ofercie pozostało pięć lokali dwupoziomowych, o powierzchni od 82 do 87 mkw. Sama inwestycja położona jest zaledwie osiem kilometrów od ścisłego centrum Poznania.

Dwieście metrów od osiedla mieści się Galeria Sucholeska. Sto metrów dalej znajduje się Aquapark Octopus, przeznaczony dla miłośników pływania i amatorów wodnych rozrywek. W pobliżu jest także Centrum Kultury z biblioteką publiczną oraz zaplecze edukacyjne, w postaci szkoły podstawowej i gimnazjum.