Dzień otwarty w Nordic Mokotów z fińskimi akcentami

Porady architekta i doradcy kredytowego, a dodatkowo specjalna oferta sprzedażowa – na takie zachęty mogą liczyć 1 października 2016 r. goście biura sprzedaży Nordic Mokotów. Podczas dnia otwartego nie zabraknie fińskich akcentów.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 11:11

Biuro sprzedaży Nordic Mokotów przy Al. gen. W. Sikorskiego 9c w Warszawie zaprasza 1 października na dzień otwarty. Goście dowiedzą się od architekta wnętrz, jak najlepiej zaaranżować mieszkanie, by odpowiadało ich potrzebom – mogą liczyć na pomoc Doroty Śledyńskiej, architekt w Nordic Mokotów. Kwestie finansowe objaśni doradca kredytowy, Małgorzata Przybysz. Na odwiedzających czeka również specjalna oferta sprzedażowa, której szczegóły zaprezentują pracownicy biura.

– Nasze drzwi są dla klientów stale otwarte, ale w sobotę będą otwarte wyjątkowo szeroko. Zadbaliśmy też o fińskie akcenty. Dzieci spędzą czas w strefie z drewnianymi zabawkami, charakterystycznymi dla Finlandii. Każdy, bez względu na wiek, będzie mógł poznać oryginalną, fińską wymowę nazwy naszej firmy – YIT – zapowiada Ewa Gąsiorek, dyrektor sprzedaży i marketingu YIT w Polsce.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Trzy fazy Nordic Mokotów

Nordic Mokotów to pierwszy projekt mieszkaniowy YIT w Polsce. Teren o powierzchni 7.343 mkw. zlokalizowany jest w części Mokotowa, która może się pochwalić bardzo korzystnym dojazdem zarówno do centrum miasta, jak i do lotniska Chopina. Z wyższych pięter budynków będzie można podziwiać nie tylko zieloną przestrzeń Mokotowa, ale również panoramę i centrum Warszawy.

Deweloper planuje budowę i sprzedaż Nordic Mokotów w trzech fazach. Pierwsza z nich obejmuje 125 mieszkań. Finalnie ma ich powstać blisko 300. Sprzedaż rozpoczęła się w maju 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych