Echo buduje Nową Dzielnicę

Spółka Echo rozpoczęła realizację nowego osiedla w Łodzi. Będzie to przestrzeń szyta na miarę, o której wyglądzie i przeznaczeniu decydować będą jej mieszkańcy. W osiedlu powstanie ogródek warzywny i... prywatna biblioteka.

Autor: housemarket.pl 26 lipca 2017 15:28

 Inwestycja Nowa Dzielnica zlokalizowane jest przy ul. Wodnej 23, w sercu Łodzi. Będzie to dobrze skomunikowane osiedle otoczone zielenią i ciszą, w pobliżu miejskich parków, ścieżek rowerowych, muzeów i kin. Główna ulica Łodzi - Piotrkowska – znajduje się na wyciągnięcie ręki.

- Nowa Dzielnica to wyjątkowy adres na mapie Łodzi. To miejsce, które zagwarantuje mieszkańcom spokój i komfort w samym sercu miasta – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w dziale projektów mieszkaniowych Echo.  

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na pierwszy etap inwestycji składać się będzie 86 mieszkań o powierzchni od 23 do 123 mkw. W inwestycji przewidziano mieszkania jedno- i dwu-poziomowe. Na ostatniej i przedostatniej kondygnacji budynku część lokali posiadać będzie tarasy o powierzchni do 80 mkw. Kompleks mieszkaniowy zainspirowany został zasadą współdzielenia przestrzeni. W osiedlu powstanie m.in prywatna biblioteka, ogródek warzywny oraz miejsce przeznaczone do wspólnych spotkań.

Budowa osiedla rozpoczęła się w tym miesiącu. Zakończenie realizacji planowane jest na III kwartał 2019 roku. Generalnym wykonawcą projektu jest Mota Engil Central Europe. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych