Echo startuje z trzecim etapem osiedla Dom pod Wilgą

Echo startuje z realizacją nowego etapu krakowskiego osiedla Dom pod Wilgą. Już wkrótce na plac budowy wejdzie Erbud.

Autor: HouseMarket.pl 14 lipca 2017 09:01

W trzecim etapie przewidziano 61 lokali o pow. 47-103 mkw., dwa pozostałe są jeszcze w budowie. Docelowo osiedle Dom pod Wilgą obejmować będzie 300 mieszkań. W pierwszym etapie inwestycji powstaje 112 lokali o pow. 36-104 mkw., w drugim – 131 lokali o pow. 35-115 mkw.

Kompleks mieszkaniowy Dom Pod Wilgą zlokalizowany jest przy ul. Spiskiej w dzielnicy Podgórze Stare. Echo Investment postawiło na przyjazny charakter osiedla: wewnętrzny skwer, małą architekturę, duży plac zabaw i stojaki rowerowe przy klatkach schodowych wyposażonych w wideo domofony. O bezpieczeństwo zadba całodobowa ochrona.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każde mieszkanie posiadać będzie taras lub balkon, a lokale na parterze – ogródki. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano wygodny, podziemny parking.

Na życzenie klientów deweloper umożliwia współpracę przy aranżacji mieszkania z projektantami firm: MJ Animo, Excellent, RedNet. Dodatkowo, osoby, które kupują mieszkania w celach inwestycyjnych, mogą skorzystać z obsługi najmu w ramach współpracy z firmą ProMaBi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych