ECO-Classic zakończyło budowę osiedla Hubertus

Firma ECO-Classic zakończyła budowę drugiego budynku szóstego etapu swojej największej warszawskiej inwestycji – osiedla Hubertus.

Autor: HouseMarket.pl 10 sierpnia 2016 16:09

W budynku przygotowanych zostało 145 lokali mieszkalnych, w tym dwupoziomowe penthouse’y z przestronnymi tarasami i 10 lokali usługowych. Szósty etap, będący jednocześnie ostatnim fragmentem projektu inspirowanego ideą wolnego od ruchu samochodowego małego miasteczka, symbolicznie zamyka epokę przemian tej części Służewca - z Przemysłowego w modną dziś dzielnicę mieszkaniową.

Architektoniczna różnorodność w jedności

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ostatni budynek osiedla Hubertus tworzy kwartał mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Obrzeżnej. Od ulicy łączy się z wcześniejszymi etapami inwestycji w harmonijną, spójną stylistycznie pierzeję z lokalami handlowo-usługowymi usytuowanymi w części parterowej. Od wewnętrznej strony osiedla tworzy kameralną, zieloną przestrzeń z drewnianym podestem, który płynnie przechodzi w wygodne siedziska i biegnie przez środek patio.

Jasne, piaskowe elewacje, duża ilość przeszkleń i drewniana stolarka stanowią kontynuację założeń estetycznych wcześniejszych etapów. Naturalna kolorystyka harmonijnie komponuje się z otoczeniem i bogatą roślinnością, otaczającą inwestycję. Na dachach budynku urządzono zielone ekstensywne dachy.

Wnętrza holi wejściowych budynku zaaranżowane zostały w opozycji do piaskowych elewacji i stonowanej stylistyki wcześniejszych etapów. Elegancką powagę ciemnografitowych ścian i podłóg przełamują panele w intensywnym, słonecznym kolorze. Rozjaśniony beż prowadzących do mieszkań korytarzy podkreśla naturalny, ciepły kolor drewna z portali, zamontowanych wokół drzwi wejściowych.

– Architektura szóstego etapu jest konsekwentną kontynuacją zasady „różnorodność w jednorodności”, która przyświecała twórcom naszej inwestycji. Jej wyróżniki, takie jak wolność od ruchu samochodowego, wyraźne wydzielenie stref prywatnych i półpublicznych, zachowanie dużej ilości wolnych przestrzeni pomiędzy budynkami oraz staranne zagospodarowanie terenów zielonych pozwolą mieszkańcom nie tylko cieszyć się prywatnością, ale także aktywnie korzystać z wygody, jaką daje życie na jednym z najbardziej zielonych osiedli w Warszawie – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic.

 Więcej większych mieszkań

W budynku znajduje się 145 mieszkań o zróżnicowanych formatach (od kawalerek po lokale 5 pokojowe) i metrażach (od ok. 27 mkw. do 180 mkw.) oraz ponadstandardowej wysokości pomieszczeń – 2,70 m.

Wszystkie mieszkania szóstego etapu mają przestronne balkony, loggie, tarasy lub ogródki oraz duże okna typu porte-fenêtre, które zapewniają dobre doświetlenie wnętrz światłem dziennym. W szóstym etapie deweloper wybudował również większą ilość mieszkań dużych, w tym mieszkania dwupoziomowe z osobnym wejściem i własnym, około 60 mkw. ogródkiem.

– Zainteresowanie większymi lokalami, dotyczy w szczególności mieszkań trzypokojowych i czteropokojowych. Nasza oferta jest szczególnie doceniana przez rodziny z dziećmi, które cenią wygodę życia w mieście, połączoną jednoczenie z możliwością korzystania z przyjaznych, bezpiecznych i zielonych terenów rekreacyjnych wewnątrz osiedla. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że w szóstym etapie sprzedanych zostało już ponad 80 proc. lokali – mówi Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych ECO-Classic.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych