Eco Milan. Nowa inwestycja Nordic Development

Realizowane przez Nordic Development osiedle Eco Milan w Milanówku, blisko Warszawy tworzą cztery budynki z podziemną halą garażową. Inwestycja ze 188 mieszkaniami będzie ogrodzona i wyposażona w szlaban sterowany pilotem.

Autor: HouseMarket.pl 08 maja 2017 16:43

Jednym z wielu atutów osiedla Eco Milan jest cicha, spokojna okolica oraz znaczna ilość terenów zielonych okalających inwestycję.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Na osiedlu Eco Milan przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych, w metrażach od 44 mkw. do przeszło 90 mkw. Każde posiada własny balkon, bądź obszerny ponad 45-metrowy taras lub ogródek.

Na poziomie -1 znajduje się przestronna hala garażowa z 167 miejscami postojowymi. Ponadto, na terenie osiedla inwestor zadbał o dodatkowych 27 miejsc.

W budynku został zastosowany nowoczesny system fotowoltaiki oraz paneli podczerwieni.

Eco Milan zlokalizowane jest w cichej, kameralnej części miasta lecz bardzo blisko jego centrum. Niewątpliwymi atutami położenia osiedla jest jego bliskość do dworca PKP, autostrady A2, co umożliwia szybki wyjazd z miasta, jak również do ścisłego centrum gdzie zlokalizowane są sklepy, urzędy czy restauracje. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się nowo powstałe prywatne przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, siłownia, basen i spa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych