EDS kładzie nacisk na mieszkaniówkę i powiększa portfolio w Gdańsku

Grupa EDS w skład której wchodzi m.in. EDS Retail Park rozpoczyna sprzedaż apartamentów w ramach nowych projektów mieszkaniowych realizowanych przez EDS Residential. Deweloper rozpoczął sprzedaż mieszkań w gdańskiej inwestycji Dąbka 33, i wkrótce startuje sprzedaż mieszkań w prestiżowej kamienicy w Gdańsku Oliwa.

Autor: housemarket.pl 31 stycznia 2022 14:14

  • Powstała w roku 2021 spółka EDS Residential realizuje obecnie 2 projekty mieszkaniowe w Gdańsku: kameralną inwestycję Dąbka 33 oraz prestiżową kamienicę Oliva Manor House.
  • Każda z inwestycji ma inny charakter, dzięki czemu dociera do różnych odbiorców.
  • W przygotowaniu są kolejne dwa projekty grupy, położone w Trójmieście i okolicach.

Kameralna inwestycja Dąbka 33 to propozycja dla osób szukających spokoju z jednoczesnym dostępem do ważnych dla życia codziennego obiektów, jak szkoły czy tereny rekreacyjne. Mimo iż inwestycja zlokalizowana jest na spokojnych obrzeżach Gdańska, to jednocześnie jest świetnie skomunikowana z centrum miasta, co skraca czas dojazdu do i z pracy.

CZYTAJ TEŻ: BĘDZIE PRZYBYWAĆ INWESTYCJI PRS

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania mają powierzchnię od 30 do niemal 100 mkw. i odznaczają się funkcjonalnym układem wnętrza, nowoczesnym designem i najwyższej jakości materiałami wykończeniowymi. Każde z mieszkań posiada własny ogródek lub przestronny balkon. Na terenie monitorowanego osiedla przewidzianych jest łącznie 28 miejsc parkingowych (większość znajduje się w komfortowym parkingu podziemnym).

Z kolei inwestycja Oliva Manor House, to odpowiedź dla osób szukających spokoju w otoczeniu luksusowych wnętrz w otulinie historii. W trzykondygnacyjnej kameralnej kamienicy, znajdować się będzie 6 przestronnych i komfortowych apartamentów. Poza unikalnym projektem budynku, głównym walorem inwestycji jest niewątpliwie jej położenie – usytuowana w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwa, umożliwia z jednej strony dostęp do naturalnych terenów zielonych jak park czy las, a z drugiej strony gwarantuje szybką komunikację z biznesowym centrum Gdańska, czyli Olivia Business Centre.

- Po wielu latach pozytywnych doświadczeń na rynku nieruchomości komercyjnych, zdecydowaliśmy się uruchomienie projektów mieszkaniowych. Zdobyte przez lata doświadczenia, przekuwamy na nowoczesne projekty deweloperskie, które wyróżniają się unikalnymi lokalizacjami, designem czy niepowtarzalnym klimatem. Biorąc pod uwagę fakt dynamicznego rozwoju rynku mieszkaniowego w Trójmieście, oferujemy naszym klientom nie tylko komfortowe apartamenty i mieszkania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i jakość dla siebie i rodziny – komentuje Magdalena Maciejak, członek zarządu EDS Residential.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych