Eisenberga. Apartamenty łączące komfort z elegancją

Spółka M. Geyer realizuje przy ul. Filipa Eisenberga 11 w Krakowie prestiżowy apartamentowiec z lokalami mieszkalnymi i przestronnym garażem podziemnym. To jedyny taki budynek w tej części Osiedla Oficerskiego.

Autor: HouseMarket.pl 04 kwietnia 2017 09:28

Eisenberga to 19 apartamentów w trzypiętrowym budynku. W aktualnej ofercie jest 12 mieszkań od jednopokojowych do trzypokojowych o powierzchni od 33,08 mkw. do 92,32 mkw. Większość z balkonem. Ceny lokali zaczynają się od 357156 zł, a kończą na kwocie 997056 zł. Miejsce postojowe kosztuje 50 tys. zł.

Elegancki budynek, idealnie wkomponowany w otoczenie już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę. Najbardziej – w miesiącach wiosenno-letnich, gdy jego szlachetne, czyste kształty architektoniczne topią się w zieleni. Spółka M. Geyer projektując i budując obiekt zachowała najwyższe standardy na każdym etapie prac, zadbała o jakość wykończenia i zatroszczyła się o środowisko naturalne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania zostały w maksymalny sposób przeszklone, dzięki czemu uzyskano optymalne warunki nasłonecznienia każdego apartamentu. Zastosowane technologie, w tym brak ścian nośnych w budynku, umożliwiają stworzenie przestrzeni mieszkalnej, zaspokajającej wszystkie indywidualne oczekiwania.

Apartamenty Eisenberga powstają na Osiedlu Oficerskim. To niezwykle dobrze skomunikowane miejsce, zaledwie 3 km od Rynku Głównego i krakowskich Plant oraz 1,7 km od krakowskiego dworca i Galerii Krakowskiej.

Mieszkańcy apartamentów Eisenberga 11 mogą cieszyć się bliskością bulwarów rzeki Białuchy, jak również ośrodków kulturalnych i najważniejszych instytucji – krakowskich sądów czy największych polskich uczelni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych