Eko Rezydencje Chyby nad Jeziorem łączą luksus z naturą

Wieś w mieście, czyli obcowanie z naturą blisko Poznania – tak spółka EM4 nazywa swój projekt Eko Rezydencji Chyby nad Jeziorem.

Autor: HouseMarket.pl 11 sierpnia 2016 14:42

Spółka EM4 rozpoczęła proces rezerwacji Eko Rezydencji Chyby na Jeziorem. Inwestycja przeznaczona jest dla tych, którzy chcieliby mieszkać niedaleko jednego z najpiękniejszych jezior Wielkopolski, korzystać z bliskości centrów handlowych, restauracji, obiektów sportowo-rekreacyjnych, a jednocześnie dojechać do Poznania w 20 minut. Deweloper nazwał swój projekt „Wieś w Mieście” czyli 2 w 1: obcowanie z naturą blisko Poznania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Eko Rezydencje na osiedlu Chyby to obiekty całoroczne. Jezioro Kierskie, jedno z największych akwenów wodnych w Wielkopolsce jest najbliższym sąsiadem rezydencji. W sezonie jest kąpielisko, organizowane są zawody triatlonowe oraz pikniki. Akwen upodobali sobie również wędkarze oraz miłośnicy sportów wodnych.

 Nowo powstające Osiedle Chyby posiada własny pomost i przystań jachtową. To dzięki niemu mieszkańcy będą mogli w pełni korzystać z uroków okolicznej przyrody zaledwie kilka kroków od domu. Kameralny charakter osiedla gwarantuje komfort i wygodę korzystania z tych udogodnień.

 Wełna przyjazna alergikom

 Spółka EM4 podczas budowy użyła wełny drewnianej firmy Steico, produkowanej w Polsce i uważanej za izolator XXI wieku. Jest lekka, wytrzymała, ekologiczna oraz doskonale zachowuje ciepło przy jednoczesnym zapewnieniu dobrej cyrkulacji powietrza. Wełny drewniane są również przyjazne alergikom.

 

 Projektując Osiedle Chyby, spółka EM4 chciała jak najbardziej zbliżyć luksus z naturą. Dlatego do tworzenia rezydencji użyto tylko naturalnych materiałów. Zbudowane w niemieckiej technologii drewnianej z litego drewna o nazwie MHM (Masiv Holtz Mauer), wykonane w całości z nieimpregnowanego materiału konstrukcje eko rezydencji nie zawierają żadnych szkodliwych materiałów. Jednocześnie łączą w sobie zalety konstrukcji drewnianych z bezpieczeństwem i stabilnością tradycyjnych ścian murowanych.

 

 Każda konstrukcja posiada europejską aprobatę techniczną. Odpowiednio docieplona nigdy nie osiąga punktu rosy, co powoduje, że konstrukcja jest praktycznie wieczna. Dodatkowo rezydencje mają przyznany certyfikat wysokiej odporności na ogień (klasa F120B).

 

 Na osiedlu dostępne są dwa rodzaje domów: o powierzchni całkowitej ok. 250 mkw. z tarasem ok. 30 mkw. i drugi o powierzchni całkowitej ok. 298 mkw. z tarasem ok. 50 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych