Elegancja i nowoczesność atutem Apartamentów Arkada. Zobacz projekt nominowany w konkursie Housemarket Silesia Awards 2017

Cechą charakterystyczną Apartamentów Arkada, zlokalizowanych przy ul. Towarowej w Sosnowcu, jest nowoczesna i elegancka bryła oraz oryginalne wykończenie. Inwestycja została nominowana w konkursie Housemarket Silesia Awards 2017, w kategorii Lofty i apartamenty.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2017 13:20

Apartamenty mają formę dwóch prostopadłościanów połączonych przewiązką nad ul. Towarową, która umożliwia przejazd i przejście tą ulicą. Wysokość budynku przykrytego płaskim dachem to ok. 16 m. Tarasy mieszkań znajdują się głównie na elewacji południowo-zachodniej. Dodatkowo, na ostatniej kondygnacji tarasy przykryte są ażurowym zadaszeniem.

Na elewacjach bocznych umieszczono balkony. Przeszklenia znajdują się głównie po stronie południowo-zachodniej oraz w mniejszym stopniu na pozostałych elewacjach, dominuje układ okien o artykulacji wertykalnej z oknami typu francuskiego, zabezpieczone są one z zewnątrz barierkami szklanymi. Dodatkowo barierki zewnętrzne wykonano ze stali nierdzewnej. Apartamenty są w kolorystyce białej z elementami szarości oraz dodatkiem elementów drewnianych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak zapewnia deweloper - firma Arkada Apartamenty Sosnowiec - oferowane nieruchomości to starannie przygotowana propozycja 40 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 31 do 117 mkw. Lokale dostępne są w zróżnicowanych wariantach wykończenia standard, standard plus i VIP. 

Projekt został nominowany do nagrody Housemarket Silesia Awards 2017 w kategorii Lofty i apartamenty. Jeśli uważasz, że zasługuje on na ten tytuł – zagłosuj tutaj.

Laureatów konkursu poznamy podczas 4 Design Days, które w dniach 16-19 lutego odbędzie się w Katowicach. To wyjątkowe wydarzenie łączące profesjonalistów, pasjonatów i odbiorców dobrego wzornictwa. Więcej na www.4dd.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych