Enklawa Białowieska. Na skraju puszczy

Enklawa Białowieska to kompleks mieszkaniowo-apartamentowy położony w samej puszczy Białowieskiej. Ze względu na położenie tuż obok obszarów Natura 2000 jest to inwestycja wyjątkowa w skali kraju.

Autor: housemarket.pl 05 lutego 2018 09:21

Budowa inwestycji już ruszyła. W pierwszej fazie powstaną dwa budynki. W każdym będzie po 19 mieszkań. „Kora Dębu“ i „Liść Grabu“ będą zlokalizowane w cichej, rezydencyjnej części osiedla. Wszystkie apartamenty wyposażone będą w indywidualną wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła, system chłodzenia pasywnego, ogrzewanie podłogowe czy też instalację elektryczną z możliwością podłączenia do systemu Smart Dom.

Wszystkie apartamenty będą miały do dyspozycji balkon lub taras, a mieszkania na piętrze ogródki. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z mini spa. W każdym z budynków znajdzie się sauna fińska i jacuzzi. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Enklawa Białowieska będzie dysponować infrastrukturą umożliwiającą wypoczynek i rekreację ie tylko w obrębie samej Enklawy, ale też w jej najbliższym otoczeniu. Do dyspozycji gości oddane będą boiska do uprawiania sportów zespołowych, park linowy, plac zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, ścieżki zdrowia, wypożyczalnia sprzętu turystycznego, m.in. rowerów i sprzętu nordic walking oraz prawdziwa bania wraz z przylegającym do niej placem wodnym z brodzikiem. W ofercie Enklawy znajdą się też propozycje dla amatorów sportów zimowych jak lodowisko czy wypożyczalnia nart biegowych. Dla chętnych przygotowana będzie możliwość przenocowania w jednym z domków urządzonych na drzewie.

Właściciele mieszkań i apartamentów mogą zdecydować się na ich wynajem lub je oddać w zarządzanie wyspecjalizowanej firmie, co zagwarantuje uzyskanie dodatkowych przychodów. 

Inwestorem kompleksu jest firma Sova Invest. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych