Enklawa Winogrady - inwestycja bliska ukończeniahousemarket.pl - 13 sierpnia 2020 12:28


Decydując się na zakup dużego mieszkania, klient może zyskać zdecydowanie więcej, niż tylko przestrzeń. Dla przyszłych mieszkańców ważne są dodatkowe udogodnienia, niedostępne na innych osiedlach, a podnoszące komfort każdego dnia. Mogą to być między innymi przestronne balkony, dostępne od różnych stron świata, wysoki standard części wspólnych, czy miejsca parkingowe. Takie elementy wpływają na finalną decyzję nabywcy.

- Nowoczesne inwestycje deweloperskie powstają z myślą o przyszłych mieszkańcach. W ostatnim czasie na popularności zyskują większe metraże, ponieważ gwarantują więcej przestrzeni, ale nie tylko. Podczas projektowania naszej inwestycji zaplanowaliśmy taras, ogródek lub balkon w każdym z mieszkań, ale to tylko jeden z elementów naszej propozycji - mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

W inwestycji dostępne są lokale z dwoma balkonami, od różnych stron świata. Układ jednego z takich mieszkań, „na przestrzał” sprawia, że jeden z balkonów zlokalizowany jest od strony wschodniej, a drugi od zachodniej. Dzięki temu korzystać można ze słońca zarówno od rana, jak i popołudniami. Niektóre z balkonów wyróżniają się tym, że mają niemal taką samą szerokość, co pokój dzienny.

W Enklawie Winogrady zaplanowano 10 mieszkań, których powierzchnia przekracza 70 m kw. Warto podkreślić, że pięć z nich znalazło swoich nabywców. To potwierdza, że pewna grupa klientów szuka mieszkania, które ma być dla nich czymś więcej, niż „przystankiem” pomiędzy pracą a innymi aktywnościami. Potencjalnych klientów zachęca z pewnością atrakcyjna cena od 7050 zł brutto za m kw., standard wykonania budynku wraz z częściami wspólnymi oraz korzystna lokalizacja blisko Parku Sołackiego, Jeziora Rusałka i Cytadeli. Dodatkowo, inwestor przygotował nową promocję na zakup miejsca postojowego w hali garażowej, czyli obniżkę 5000 zł brutto.

Wszystkie prace na inwestycji przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. W budynku A, najbardziej kameralnym w całym osiedlu, wykonano elewacje zewnętrzne i prace wykończeniowe w ich obrębie. Obecnie trwają prace wykończeniowe w częściach wspólnych wewnątrz. Budynek B jest aktualnie docieplany i są już wykonywane prace elewacyjne. Natomiast w części osiedla oznaczonej literą C, ściana od strony naziemnych miejsc parkingowych jest niemal gotowa i następuje montaż stolarki okiennej na klatce schodowej. W ramach całej inwestycji powstanie 120 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 33 do 126 m kw. Zakończenie prac zaplanowano na wrzesień 2020, a w grudniu mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań.