Erbud generalnym wykonawcą Domu Saskiego

Rusza budowa Domu Saskiego. To kameralna inwestycja na warszawskiej Saskiej Kępie, w ofercie której znajduje się 56 ekskluzywnych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 21 października 2016 10:56

Rozpoczęcie realizacji projektu poprzedziło wybranie generalnego wykonawcy. Została nim spółka Erbud - sprawdzony partner Vantage Development, z którym deweloper współpracował nie raz w przeszłości i który obecnie jest generalnym wykonawcą piątego i szóstego etapu osiedla Promenady Wrocławskie oraz inwestycji Nowy Gaj. Oddanie Domu Saskiego do użytku zaplanowane zostało na przełom 2017 i 2018 roku.

- Powierzenie spółce Erbud generalnego wykonawstwa kolejnej inwestycji w Warszawie nie powinno być dla nikogo specjalnym zaskoczeniem. Stawiamy na sprawdzonych i rzetelnych partnerów - mówi prezes Vantage Development, Edward Laufer.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Rynek warszawski jest dla nas równie istotny jak wrocławski, a biorąc pod uwagę bardzo dużą na nim konkurencję, kluczowy jest także sam proces realizacji danej inwestycji. Spółka Erbud daje nam poczucie komfortu zarówno jeśli chodzi o terminowość, jak i o jakość wykonania - dodaje prezes Laufer.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych