Etap Południe na Osiedlu 7 Życzeń wkrótce w sprzedaży

Eko-Park wkrótce rozpocznie sprzedaż nowego etapu Osiedla 7 Życzeń. Nazwany został Południe, bo zlokalizowany będzie po drugiej stronie ulicy Sosnowieckiej w Krakowie, a więc na południe od istniejącego kompleksu.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2017 09:11

Deweloper planuje oficjalnie rozpocząć sprzedaż w najbliższych dniach. Zarówno architektura jak i rozkłady mieszkań zostały odświeżone. W ofercie znajdą się zupełnie nowe rozwiązania w stosunku do etapów wcześniejszych. Pojawią się m.in. mieszkania dwupokojowe o powierzchni 38 mkw. oraz apartamenty liczące 120 mkw. z pięknym tarasem na ostatniej kondygnacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle 7 Życzeń to kameralny kompleks willi w Bronowicach, dzielnicy, w której przyroda współgra z rytmem miejskiego życia, a współczesność przeplata się z literackim klimatem „Wesela” Wyspiańskiego.

Nowoczesna a zarazem klasyczna architektura niewielkich budynków dobrze wpisuje się w sąsiedztwo jednorodzinnej zabudowy. Charakteryzuje się stonowaną kolorystyką ciepłej bieli, szarości drewna calvados i antracytu. Lekkości nadają przeszklenia i narożne tarasy.

W odległości kilku minut spacerem przy ul. Stawowej i Sosnowieckiej znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, supermarket sieci Kefirek i dwa przystanki MPK.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych