Euro Styl dokłada 129 mieszkań do gdyńskiego Osiedla Beaufortahousemarket.pl - 13 lipca 2020 14:16


Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development uruchamia sprzedaż 129 mieszkań w kolejnych czterech budynkach na Osiedlu Beauforta położonym przy ul. T. Kościuszki w Pogórzu k. Gdyni.Termin przekazania nowych budynków zaplanowano na I i III kwartał 2022 roku.

W nowej ofercie Euro Stylu zostaną wprowadzone do sprzedaży mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 37 do 77 m kw. Ceny lokali wyniosą od 255 849 zł do 501 865 zł. We wszystkich czterech budynkach, w części podziemnej, zaprojektowano jednokondygnacyjną halę garażową, w której znajdzie się 106 miejsc parkingowych. Każdy z budynków będzie posiadał 4 kondygnacje nadziemne. Wraz z mieszkaniami przyszli mieszkańcy mogą nabyć komórki lokatorskie lub pomieszczenia na jednoślady.

Równolegle z tym etapem inwestycji na terenie osiedla powstanie zbiornik retencyjny na wody deszczowe, który będzie miał formę otoczonego piękną roślinnością oczka wodnego ze strefą relaksu. Zostaną też sfinalizowane prace nad zielonym labiryntem, który będzie jedną z wielu osiedlowych atrakcji nie tylko dla najmłodszych mieszkańców. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Osiedle Beauforta jest przyjazne i komfortowe dla każdego – bez względu na wiek i etap życia. Jego atutem jest bogate zaplecze rekreacyjne, dające wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Przy projektowaniu szczególnie zadbano o potrzeby rodzin z dziećmi. Najmłodsi będą mogli bawić się bezpiecznie na placu zabaw i w stworzonych specjalnie dla nich strefach wypoczynku. Znajdą tam między innymi dziecięcy domek i tyrolkę. Dodatkowym udogodnieniem jest zlokalizowane na terenie osiedla przedszkole „Beauforcik”. Ofertę edukacyjną uzupełniają znajdujące się w pobliżu szkoły podstawowe – mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Styl. 

Atrakcyjne części wspólne dają możliwość prowadzenia aktywnego stylu życia i integracji sąsiedzkiej. W skład infrastruktury sportowej wchodzą m.in. oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, siłownia na świeżym powietrzu, strefa crossfit, pająk linowy, ścianka wspinaczkowa i skate park.

Między budynkami powstaną rozległe tereny zielone ze spacerowymi alejkami, grządkami uprawnymi, zielnikiem i ogrodami deszczowymi. Mieszkańcy będą mogli sadzić własne zioła i rośliny, a całość dopełnią: położona nad oczkiem wodnym strefa relaksu z leżakami oraz pełna roślinności dolina kwiatów. Funkcję rekreacyjnej wiaty i miejsca sąsiedzkich spotkań pełni znajdujący się na osiedlu klimatyczny Port Beauforta.

Inwestycja Euro Stylu utrzymana jest w skandynawskiej stylistyce. Oryginalny charakter projektu podkreślają nowoczesna architektura oraz starannie zaprojektowane, funkcjonalne części wspólne.