Euro Styl rozpoczyna sprzedaż osiedla Beauforta 2

Gdański Euro Styl rozpoczyna sprzedaż 186 mieszkań w pierwszych 4 z 9 planowanych budynków Osiedla Beauforta 2. Nowa inwestycja powstaje w Pogórzu na granicy z Gdynią. Przekazanie lokali zaplanowano na lipiec 2023 roku.

Autor: housemarket.pl 03 listopada 2021 14:38

  • Euro Styl z Grupy Dom Development rozpoczyna sprzedaż mieszkań w ramach osiedla Beauforta 2. 
  • Osiedle powstaje w Pogórzu na granicy z Gdynią, 8 km na północ od jej centrum.
  • W ofercie sprzedaży jest 186 mieszkań.

Mieszkania będą 2-, 3- i 4-pokojowych, o metrażach od 36 do 89 mkw. Ceny zaczynają się od 320 tysięcy złotych. Właściciele lokali na piętrach będą mogli korzystać z przestronnych balkonów z przeszklonymi balustradami, wpuszczającymi do wnętrz naturalne światło. Przy mieszkaniach na parterach zaplanowano prywatne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będzie 186 pomieszczeń pomocniczych – komórek lokatorskich lub pomieszczeń na jednoślady, oraz 190 miejsc parkingowych w podziemnych halach garażowych, w tym 39 miejsc z możliwością ładowania samochodów, rowerów i hulajnóg elektrycznych. Zaprojektowano też 58 parkingowych miejsc naziemnych. Przy wejściach do budynków znajdą się stojaki na rowery.

CZYTAJ TEŻZ: EURO STYL Z NOWYM ETAPEM OSIEDLA ZIELONY POŁÓDNIK 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W przestrzeni wspólnej osiedla powstaną tereny rekreacyjne wypełnione zielenią oraz ogrodami deszczowymi wspomagającymi powierzchniową retencję wód opadowych. Zielone będą również dachy siedmiu budynków – porośnięte odpowiednio dobraną roślinnością, w naturalny sposób gromadzącą wodę i chroniącą przed wysoką temperaturą.

Między budynkami powstaną spacerowe alejki z ławkami, strefy relaksu z hamakami, altana z miejscem do wypoczynku oraz plac zabaw dla najmłodszych. Będą też atrakcje dla starszych dzieci i młodzieży, m.in. trampoliny, podniebna deskorolka, karuzela oraz platforma wspinaczkowa.

Osiedle Beauforta 2 powstaje w Pogórzu na granicy z Gdynią, 8 km na północ od jej centrum. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej do śródmieścia Gdyni oraz plaż nad Zatoką Pucką można dojechać komunikacją miejską lub autem. Bliskość Estakady Kwiatkowskiego pozwala sprawnie dotrzeć do Obwodnicy Trójmiasta, a z niej do Sopotu, Gdańska i dalej do autostrady A1 lub na pobliskie Kaszuby.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych