Euro Styl zapowiada nowe osiedle w Gdyni



HouseMarket.pl - 15 stycznia 2016 11:13


Osiedle Viridis powstanie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na granicy dwóch gdyńskich dzielnic - Karwin i Dąbrowy, w pobliżu ulicy Janiny Porazińskiej.


Viridis utworzą trzy czterokondygnacyjne budynki. Projektanci osiedla szczególną uwagę zwrócili na aranżację przestrzeni wspólnych osiedla. Na terenie inwestycji powstanie specjalna ścieżka zdrowia oraz wyselekcjonowane strefy wypoczynkowe. Mieszkania będą posiadać balkony bądź tarasy z przeszklonymi balustradami, a najbardziej przestronne znajdą się przy lokalach umiejscowionych na najwyższych piętrach.

Elewacje budynków będą korespondować z naturalnym otoczeniem osiedla, ponieważ architekci w projekcie wykorzystali wiele drewnianych elementów, które ozdobią budynek zarówno na zewnątrz, jak i w jego częściach wspólnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Także zaprojektowana roślinność i mała architektura znajdująca się na terenie inwestycji będzie komponować się z lasem okalającym osiedle i podkreślać jego pełen harmonii, z lekka skandynawski charakter. Euro Styl na tym etapie nie zdradza jeszcze cen mieszkań.