Eurocapital planuje budowę domów szeregowych

Eurocapital planuje budowę 27 domów szeregowych przy ul. Harnasiów w Szczecinie. Aktualnie deweloper czeka na pozwolenie na budowę. Firma planuje rozpocząć budowę w pierwszym lub drugim kwartale 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2016 11:10

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 mkw. z ogródkami postaną przy ul. Harnasiów, na terenie Gumieniec, cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina. Budynki o nowoczesnej bryle będą mieć duże salony z możliwością podłączenia instalacji kominkowej, trzy sypialnie, dużą łazienkę na piętrze oraz możliwość zagospodarowania części poddasza.

W przypadku działek narożnych istnieje opcja dokupienia gruntu wykraczającego ponad przewidywany standard. Koszt to 300 zł/mkw. Dla każdego domu przewidziane jest miejsce w garażu i na podjeździe. Na osiedlu powstanie droga i chodnik z polbruku oraz jednolite ogrodzenie od frontu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja została podzielona na cztery etapy. Przewidywany czas realizacji pierwszego segmentu liczącego siedem domów to dziewięć miesięcy od rozpoczęcia inwestycji. Eurocapital planuje zacząć budowę w pierwszym lub drugim kwartale 2017 r. W drugim etapie deweloper chce postawić kolejnych osiem domów, w trzecim – siedem i w czwartym - pięć.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych