Fabryka Czekolady w Krakowie oferuje mieszkania pralinkowe

Klimatyczna inwestycja Fabryka Czekolady, zlokalizowana przy ulicy Wrocławskiej w tętniącej życiem dzielnicy Krowodrza w Krakowie to miejsce idealne dla tych, którzy chcą czuć rytm miasta.

Autor: HouseMarket.pl 30 sierpnia 2016 12:07

Mieszkanie w tej okolicy to prestiż i przede wszystkim wygoda. Na chętnych czekają mieszkania w segmencie B którego realizacja dobiega końca oraz specjalne warunki cenowe na zakup mieszkań w nowo budowanym budynku D.

W miejscu dawnej fabryki Wawel przy ul. Wrocławskiej Grupa Deweloperska Geo, łącząc nowoczesność i zachowując ślady historii, buduje własną, współczesną Fabrykę Czekolady – kompleks mieszkaniowy, którego trzeci etap, trafił właśnie do sprzedaży. Nowe mieszkania w świetnej lokalizacji blisko centrum i wszystkich kluczowych punktów miasta, doskonała komunikacja i rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, bogata historia i nietuzinkowa architektura, bliskość takich miejsc wypoczynku jak Młynówka Królewska, to tylko kilka z niezliczonych atutów mieszkania w tej okolicy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pierwszy etap inwestycji, czyli segment A budynku AB został już zrealizowany, a wszystkie mieszkania znalazły swoich lokatorów. W drugim i trzecim etapie inwestycji (segment B budynku AB oraz budynek D) do wyboru pozostają jeszcze lokale o zróżnicowanych metrażach – od 36mkw do 97mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych