FB Antczak buduje osiedle Ursus NovaHousemarket.pl - 22 lutego 2021 10:00


136 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej niemal 7 tys. m kw. wybuduje FB Antczak w ramach inwestycji Ursus Nova. Termin zakończenia budowy zaplanowano na połowę 2022 roku. Finansowanie na realizację inwestycji pozyskała Grupa Upper Finance.

Przy ul. Górna Droga w Warszawie rozpoczęła się już budowa 7-kondygnacyjnego budynku, zaprojektowanego przez stołeczną pracownię KAPS Architekci. W ramach inwestycji powstaną mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od 32 do 95 m kw., dzięki czemu będzie ona ciekawą ofertą dla singli, par, rodzin z dziećmi, a także inwestorów zainteresowanych bezpieczną, długoterminową lokatą kapitału.

Mieszkaniom towarzyszyć będą przydomowe ogródki, balkony oraz przestronne tarasy, które pozwolą mieszkańcom jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Integralną częścią inwestycji Ursus Nova będą trzy lokale usługowe na parterze o powierzchni od 42 do 65 m kw., a także parking podziemny i naziemny, plac zabaw oraz kameralny skwer.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Ursus Nova to kolejna inwestycja deweloperska realizowana przez Firmę Budowlaną Antczak w Warszawie. Tak jak we wcześniejszych projektach, oferujemy klientom wysokiej jakości architekturę w atrakcyjnej lokalizacji. Tworzymy na mapie Warszawy nowe, bardzo funkcjonalne i świetnie skomunikowane miejsce, z dogodnym dojazdem zarówno do centrum miasta, jak i kluczowych dla całej metropolii węzłów drogowych, kolejowych i lotniczych. Planując inwestycję, zadbaliśmy również o możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu za sprawą bliskości licznych tras pieszych i rowerowych, a także terenów rekreacyjnych – deklaruje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Dodatkowym ułatwieniem dla mieszkańców jest parking P+R sąsiadujący z najbliższą stacją Ursus Niedźwiadek, a w przyszłości także stacje metra, które mają powstać w dzielnicy Ursus w ramach kolejnych etapów rozbudowy drugiej linii. Ułatwieniem w planowaniu podróży i bieżących dojazdów jest też szybki dostęp do tras A2, S2 i S8. Oczekiwaną przez mieszkańców ciszę i poczucie bliskości z naturą zapewniają nowoczesne ekrany akustyczne, skutecznie oddzielające pobliski ruch samochodowy od powstającej inwestycji.