FB Antczak z kontraktami w Poznaniu i Warszawie

Uwi Inwestycje oraz Soho Development podjęły decyzję o kontynuacji projektów Malta Nowa 2 oraz Soho Factory. Na generalnego wykonawcę powstających obiektów wybrano FB Antczak z Kalisza.

Autor: HouseMarket.pl 12 grudnia 2016 12:22

Malta Nowa 2 to kontynuacja cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji UWI na poznańskich Ratajach. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie oddanego do użytku dwa lata temu pierwszego etapu przy ul. Inflanckiej 20 w Poznaniu.

FB Antczak odpowiada za realizację dwóch siedmiokondygnacyjnych budynków na wspólnej płycie fundamentowej z garażem podziemnym. Dostarczą one na rynek łączenie 148 mieszkań (budynek A - 78, budynek B - 70) o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 26 do 150 mkw. Zakończenie prac zaplanowano na końcówkę 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Równolegle FB Antczak będzie prowadzić także prace na placu budowy w Warszawie, gdzie odpowiada za realizację budynku Verbel, stanowiącego kolejny etap projektu Soho Factory zlokalizowanego przy ul. Mińskiej 25 w Warszawie.

Firma odpowiada za wybudowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym. Na 12 kondygnacjach naziemnych znajdą się 63 lokale mieszkalne oraz 4 lokale usługowe. W hali garażowej zlokalizowanej na kondygnacji podziemnej zaplanowano 68 stanowisk parkingowych. Planowana data zakończenia budowy budynku Verbel to styczeń 2018 r.

- Projekty z zakresu generalnego wykonawstwa to dla nas doskonała okazja, żeby sprawdzić się w nieznanych warunkach, starając się sprostać wymaganiom zleceniodawcy. Bardzo cenimy sobie takie przedsięwzięcia i to właśnie podczas ich realizacji zdobywamy cenne doświadczenie. Równoległe prowadzenie projektów w Poznaniu i Warszawie będzie wyzwaniem, ale jestem przekonany, że mu podołamy – komentuje Marcin Antczak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych