Flamingo Apartments. Inwestycyjny luksus w Międzyzdrojach

W pięciokondygnacyjnym Flamingo Apartments znajdą się 42 mieszkania o powierzchni od ok. 22 mkw. do 65 mkw. i w układach - od jednopokojowych do trzypokojowych. Planowany termin zakończenia inwestycji to październik 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 13 grudnia 2016 09:00

Flamingo Apartments to nie tylko świetna lokata kapitału, ale także idealne miejsce na wypoczynek la każdego. Mając na uwadze rosnące stale ceny nieruchomości nadmorskich Flamingo Apartments to optymalna inwestycja  - przekonuje WGN .

Kompleks został zaprojektowany dla klientów wymagających. Zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania, min. cichobieżną windę, oświetlenie LED-owe na klatkach schodowych oraz monitoring. Każdy apartament posiada taras, na który prowadzi wyjście przez nowoczesne drzwi balkonowe typu HS – przesuwne i bezprogowe. Centralne ogrzewanie zapewnią nowoczesne grzejniki kanałowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pięciokondygnacyjnym budynku znajdą się 42 mieszkania o powierzchni od ok. 22 mkw. do 65 mkw. i w układach - od jednopokojowych do trzypokojowych. Na parterze zaplanowano dwanaście lokali usługowo-handlowych.

Z mieszkań na trzecim i czwartym piętrze roztacza się widok na panoramę miasta. Na szczególną uwagę zasługuje jedyny apartament dwupoziomowy z obszernym tarasem o powierzchni 50 metrów kwadratowych na dachu budynku z zaprojektowanym miejscem pod jacuzzi, widokiem na Morze Bałtyckie i okolicę.

Zakładany czynsz za kawalerkę planowany jest na poziomie 90 zł. Przewidywany termin zakończenia inwestycji to październik 2017 roku.

Flamingo Apartments powstają 300 metrów od promenady gwiazd, 100 metrów od nowo budującego się urzędu miasta i nowego centrum miasta Międzyzdroje. W pobliżu inwestycji znajdują się także sklepy i restauracje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych