Folwark Deweloper otworzył rowerownię w Domu Esperanto

W Domu Esperanto powstała rowerownia. Folwark Deweloper przeznaczył dla rowerzystów pomieszczenie na parterze z bezpośrednim wyjazdem na dziedziniec - bez żadnych schodów i innych przeszkód.

Autor: HouseMarket.pl 09 września 2016 16:13

W rowerowni umieszczono specjalistyczne wieszaki na kilkanaście rowerów. Wieszak po dokonaniu jednorazowej wpłaty staje się przynależny do mieszkania i fakt ten zostaje odnotowany w księdze wieczystej właściciela lokalu.

Dom Esperanto stanął na niewielkiej działce w kwartale ulic Fordońska-Pestalozziego-Zamenhoffa-Wyszyńskiego. Przylega do skweru Zamenhoffa. Budynek mieści 57 mieszkań na sześciu kondygnacjach oraz 32 miejsca parkingowe w garażu podziemnym i 14 miejsc postojowych na poziomie parteru.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bardzo funkcjonalnie zaprojektowano część zlokalizowaną od strony ulicy Pestalozziego. Nie przewidziano parteru. Na jego poziomie pod budynkiem ulokowane zostały miejsca postojowe, za estetyczną żaluzją. Druga klatka posiada partery, które z kolei mają wkomponowane ogródki. W Domu Esperanto pozostało 17 mieszkań na sprzedaż.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych