Forma Wysoka, niskie ceny mieszkań

Profit Development obniża ceny mieszkań na osiedlu Forma Wysoka, niektórych nawet o 30 tys. zł. Dwupokojowe kosztują 225 tys. zł, trzy pokoje – 270 tys. zł, a za układ czteropokojowy trzeba zapłacić 307 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 16:00

Inwestycja w podwrocławskiej miejscowości Wysoka składa się z trzech budynków o niskiej zabudowie.  W ofercie są mieszkania: od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 27 do 97 mkw.

Lokalizacja osiedla Forma Wysoka pozwoli mieszkańcom w ciągu 20 minut dotrzeć do centrum miasta. Osiem minut zajmie dojazd do Bielan Wrocławskich, gdzie powstaje największy w Polsce kompleks rozrywkowo-handlowy z kinem, restauracjami oraz klubami fitness.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na ofertę składają się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 27 do 97 mkw. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

W mieszkaniach o wysokości 2,6 m na uwagę zasługują drzwi wejściowe w najwyższej klasie C - odporne na włamanie. W standardzie są również parapety z konglomeratu Botticino, pięciokomorowa stolarka okienna, a także kompletna instalacja teleinformatyczna. Dodatkowo mieszkania na kondygnacji parterowej wyposażone zostaną w rolety zewnętrzne. Deweloper zaplanował również pomieszczenia wspólne dla rowerów i wózków, miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Elewacja budynków utrzymana będzie w kolorach bieli i szarości. Strefy wejściowe i klatki schodowe - w ciepłych barwach. W ramach zagospodarowania terenu wykonane zostaną tereny zielone z roślinnością niską i wysoką oraz plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem przewidzianych ustawą deweloperską zasad ochrony praw klienta. W całym okresie realizacji jest kontrolowana przez bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy. Planowany termin oddania mieszkań: grudzień 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych