Fort Duńska bezpieczną enklawą mieszkaniową

Realizowany przez grupę Sierleccy Development Fort Duńska to zamknięty, bezpieczny kompleks mieszkaniowy w Słupsku, zajmujący teren o powierzchni ok. 40 tys. mkw. Zaplanowano w nim tylko 82 lokale mieszkalne.

Autor: HouseMarket.pl 26 września 2016 11:29

Fort Duńska powstaje w Słupsku przy ul. Duńskiej, w okolicy ul. Kaszubskiej. Zamknięty, bezpieczny kompleks mieszkaniowy rozciąga się na terenie o powierzchni około 40 tys. mkw. Zaplanowano w nim tylko 82 lokale mieszkalne. Na etapie projektowania uwzględniono aktualne standardy, w tym odległości między budynkami, zapewniające spokój i intymność.

Uwzględniono również dodatkowe miejsca postojowe dla gości mieszkańców kompleksu oraz duży teren rekreacyjny o powierzchni 7 tys. mkw., niespotykany na innych nowopowstających osiedlach. Deweloper zadbał o plac zabaw dla dzieci, boisko, ścieżki spacerowe, liczne nasadzenia, ławki, chodniki z polbruku, drogę osiedlową z płyty ażurowej i dwie bramy wjazdowe otwierane na pilota. Teren inwestycji zostanie oświetlony latarniami parkowymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W kompleksie przewidziano dwa typy budynków bliźniaczych, a w nich czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 80 mkw. do 82 mkw. z ogródkami wielkości 200 mkw. – 420 mkw. Mieszkania kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych