Fort Służew zdobył generalnego wykonawcę

Unibep zbuduje Fort Służew, osiedle przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie. W budynkach A-C o wysokości od 3 do 10 kondygnacji znajdą się łącznie 503 lokale mieszkalne.

Autor: PAP/Bankier.pl 23 sierpnia 2016 09:13

Unibep informuje, że podpisał dwie umowy tj. odpowiednio umowę o roboty budowlane w systemie generalnego wykonawstwa oraz umowę o współpracy dotyczące realizacji inwestycji Fort Służew zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej. Zamawiającym jest podmiot z grupy Turret Development, tj. Kamala.

Przedmiotem umowy budowlanej jest wykonanie robót budowlanych składających się na jeden z dwóch etapów inwestycji obejmujących w szczególności wykonanie całości części mieszkaniowej inwestycji, czyli budynków A-C, wykonanie określonej infrastruktury oraz za dodatkowym wynagrodzeniem prace przygotowawcze dotyczące realizacji drugiego etapu inwestycji. W budynkach A-C o wysokości od 3 do 10 kondygnacji znajdą się łącznie 503 lokale mieszkalne, część usługowa oraz łącznie 653 miejsca parkingowe w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych