Forum Wola już w sprzedaży

Pierwszy etap nowej inwestycji grupy Robyg – Forum Wola jest już dostępny w sprzedaży. W ramach osiedla powstanie 920 mieszkań w czterech budynkach.

Autor: HouseMarket.pl 06 grudnia 2016 15:07

Zlokalizowane na Woli osiedle powstanie w otoczeniu licznych skwerów, terenów zieleni oraz parków. Równie ważnym atutem tej części miasta jest doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna, a planowana w niedalekiej przyszłości budowa II linii metra jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście. Dla tych, którzy często wyjeżdżają poza miasto, szczególne znaczenie będzie miała przebiegająca przez Wolę Aleja Prymasa Tysiąclecia, zapewniająca dostęp do dróg ekspresowych S8 i S2.

Mieszkania oferowane przez Robyga na Woli – tak samo jak w pozostałych inwestycjach grupy – wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Firma jest jedynym deweloperem, który zapewnia to rozwiązanie w standardzie – klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Technologia ta zapewnia komfort – dzięki niej można zdalnie kontrolować pracę domowych sprzętów RTV i AGD przy pomocy gotowych konfiguracji, jak i samemu zaprogramować preferowany tryb ich działania. Dodatkową, istotną zaletą Smart House są oszczędności, jakie przy pomocy tego rozwiązania można wygenerować – przykładem są nawet do 30 proc. niższe opłaty za prąd.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych