Forum Wola się rozrasta

Grupa Robyg wprowadza do sprzedaży 141 mieszkań w kolejnym etapie osiedla Forum Wola. Projekt oferuje duży zakres metraży – od kawalerek o powierzchni 28,7 mkw. po duże 121-metrowe mieszkania dla całej rodziny.

Autor: HouseMarket.pl 26 stycznia 2017 12:04

Łącznie w Forum Wola powstanie ponad 920 mieszkań o powierzchni ok. 47 tys. mkw. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy, która przyciąga rozbudowaną siecią komunikacyjną oraz bogatą infrastrukturą. Robyg – tak samo jak w pozostałych inwestycjach grupy – w standardzie wyposaży wszystkie lokale w nowoczesną technologię smart house.

- Forum Wola to spektakularny sukces grupy Robyg. W listopadzie ubiegłego roku poinformowaliśmy o inauguracji inwestycji oraz jej pierwszego etapu, a po dwóch miesiącach przyspieszyliśmy decyzję o uruchomieniu kolejnego. Podyktowane jest to ogromnym zainteresowaniem klientów – przewidujemy, że wprowadzone do oferty lokale równie szybko znajdą nabywców. Istotne jest dla nich bezpośrednie otoczenie budynków, dlatego Robyg szczególną uwagę poświęca aranżacji małej architektury, a realizację zieleni zleca profesjonalnym architektom krajobrazu – mówi Eyal Keltsh, wiceprezes zarządu Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pobliżu osiedla znajdują się liczne skwery, tereny zielone oraz parki. Inwestycja powstaje przy ul. Jana Kazimierza, skąd w każdy rejon stolicy można szybko i wygodnie dotrzeć. Zapewnia to doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna, a II linia metra, której budowa niedawno ruszyła, jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście. Również osoby zmotoryzowane docenią świetną lokalizację Forum Wola – w niewielkiej odległości przebiegają trasy S7 i S8, która pozwala na płynne dotarcie do głównych arterii komunikacyjnych Warszawy oraz wyjazd poza stolicę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych