Fundamenty Osiedla Pissardii wyszły z ziemi

Get Home Developer rozpoczął budowę Osiedla Pissardii. Inwestycję stworzą budynki  jednorodzinne w zabudowie szeregowej na wrocławskim Jagodnie, pomiędzy ulicami Dróżniczą i Malinowskiego.

Autor: HouseMarket.pl 27 września 2016 16:06

W pierwszym etapie Osiedla Pissardii powstanie 10 domów dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Projektowane mieszkania na parterze o powierzchni 58,38 mkw. składać się będą z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,66 mkw.), sypialni (15,05 mkw.), pokoju (9,30 mkw.), łazienki (4,33 mkw.), korytarza (2,85 mkw.) i wiatrołapu (3,19 mkw.).

Wyposażone zostaną w ogródek o powierzchni około 60 mkw. W każdym lokalu przewidziano zawory ogrodowe zamontowane na ścianie zewnętrznej budynku przydatne przy podlewaniu zieleni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania na piętrze o powierzchni 65,17 mkw. składają się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym (25,21 mkw.), pokoju (10,19 mkw.), pokoju (8,84 mkw.), łazienki (5,95 mkw.), korytarza (6,66 mkw.), wiatrołapu (8,32 mkw.) i balkonu (5,09 mkw.). Atutem lokali na piętrze jest poddasze o powierzchni 41,89 mkw., oddawane przez dewelopera jako nieużytkowe. Istnieje możliwość podłączenia tego pomieszczenia do kanalizacji.

We wszystkich mieszkaniach zamontowane zostaną dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne na ciepłą wodę i ogrzewanie. Projekt umożliwia montaż kominka opalanego drewnem.

Deweloper zapewnia, że na wczesnym etapie budowy można wprowadzić zmiany w układzie mieszkań, na przykład wyodrębnić osobą kuchnię, przesunąć ściany działowe albo inaczej niż zaprojektowano rozmieścić punkty elektryczne.

Mieszkania kwalifikują do programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle zostanie ogrodzone. Wjazd – przez bramę na pilota - odbywać się ma ulicą Dróżniczą i dalej nowo wybudowaną drogą z kostki brukowej. Deweloper planuje zakończenie inwestycji w czwartym kwartale 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych