Garden Lane. Mieszkania pośrodku miejskiego ogrodu

Realizowana przez Buszka Core Development inwestycja Garden Lane charakteryzuje się nowoczesną i kameralną zabudową. W obiekcie powstaje 69 apartamentów o metrażach od 35 do 150 mkw. W ofercie zostały już tylko ostatnie lokale do kupienia. Wybrane z nich kosztują teraz od 7900 zł/mkw.

Autor: HouseMarket.pl 24 kwietnia 2017 09:01

Garden Lane to zielona enklawa, oddalona od krakowskiego Rynku o niecałe trzy kilometry, położona w bliskim sąsiedztwie Błoń. Budynek liczy pięć kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną podziemną.

Mieści się w nim 69 lokali mieszkalnych od 35 mkw. do 150 mkw., w układach od jednopokojowych do pięciopokojowych. Na trzecim piętrze zaprojektowano apartamenty dwupoziomowe. Ukoronowaniem części wspólnych budynku, które zdobi m.in. drewno i beton architektoniczny jest reprezentacyjne i przestronne lobby. Na wyłączny użytek mieszkańców czekają również inne udogodnienia, takie jak pokój zabaw dla dzieci, nowoczesna siłownia, rowerownia ze stanowiskiem serwisowym, czy usługi zawodowego konsjerża. W garażu podziemnym znajdzie się 87 miejsc postojowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wśród zielonych ogrodów

Garden Lane, to mieszkania pośrodku miejskiego ogrodu, przy cichej ulicy Jana Buszka. Dla sąsiednich działek, po drugiej stronie ulicy Buszka zostały wydane warunki zabudowy dla zespołu budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi i usługami, w tym hotelowo –turystycznymi.

Lokalizacja gwarantuje komfort komunikacji, poprzez znakomite połączenie z głównymi trasami oraz niewielką odległość od przystanków komunikacji miejskiej.

Dodatkowym atutem jest bliskość krakowskich Błoń oraz rzeki Rudawy. W pobliżu znajduje się basen oraz korty tenisowe. Widok z większości mieszkań inwestycji, będzie obejmował tereny zielone oraz Kopiec Kościuszki.

Deweloper aktualnie rozpoczyna ostatni etap realizacji, czyli przewidziane na okres maj 2017 r. - styczeń 2018 r. przyłącza i prace zewnętrzne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych