Garden Roof powstał w malowniczym Suchym Lesie

Zrealizowany przez Villa Sucholeska Development kompleks Garden Roof, tworzą dwie kameralne wille – Garden Roof I oraz Garden Roof II. W ich wnętrzu znajduje się osiem przestronnych lokali mieszkalnych. Inwestycja powstała w malowniczej gminie Suchy Las.

Autor: HouseMarket.pl 12 grudnia 2016 09:38

Konstrukcja budynku zakłada jego podział na cztery części, gwarantując funkcjonalną odrębność mieszkań. Dzięki temu, mieszkańcy zyskują poczucie komfortu i prywatności. Każdy lokal posiada do swojej wyłącznej dyspozycji: ogród na dachu, gotowy do zagospodarowania, ogród tradycyjny oraz miejsce postojowe na terenie własnego ogrodu.

Lokale składają się z dwóch kondygnacji. Do ogrodu na dachu prowadzi klatka schodowa, stanowiąca kontynuację klatki między parterem a piętrem. Mieszkania, w momencie odbioru, będą wykończone w standardzie deweloperskim z możliwością realizacji kompleksowego wykończenia pod klucz.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W Garden Roof I znalazły się cztery apartamenty o powierzchni 98,51 mkw., a w Garden Roof II również cztery lokale mieszkalne o powierzchniach: L1 – 73,51 mkw., L2 – 70,24 mkw., L3 – 86,11 mkw. i L4 – 79,48 mkw.

Kompleks willowy Garden Roof powstał przy ul. Zielińskiego, w malowniczej gminie Suchy Las – ok. 10 km od centrum Poznania, blisko zielonych terenów, obiektów rekreacyjno-kulturowych i punktów usługowo-handlowych. Ulica jest ślepa, dlatego ruch samochodowy nie wywołuje dyskomfortu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych