Gdańsk: Mota-Engil rozpoczął prace nad Baltea Apartmentshousemarket.pl - 27 lipca 2020 13:50


W połowie lipca rozpoczęły się prace nad budową Baltea Apartments w Gdańsku. Za budowę inwestycji od Develii odpowiedzialna jest firma Mota-Engil.

W lipcu Ruszyły prace nad Baltea Apartments w Gdańsku. Projekt został wprowadzony do sprzedaży w I połowie roku. 

- Przekazaliśmy plac budowy głównemu wykonawcy. Obserwujemy systematyczny wzrost zainteresowania ze strony klientów. Projekt Baltea Apartments, położony w pasie nadmorskim Gdańska, ma już 30 proc. mieszkań zarezerwowanych w przedsprzedaży– mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

Baltea Apartments to nowoczesny projekt w doskonałej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie plaż Zatoki Gdańskiej, usytuowany przy Parku Reagana. Projekt obejmuje jedenastokondygnacyjny budynek z 238 lokalami mieszkalnymi i powierzchnią usługową. Dostępne są tu funkcjonalne apartamenty o powierzchni od 42 do 110 mkw. Dzięki dużym przeszkleniom i szklanym balkonom, większość mieszkań będzie oferować widok na park i morze.

Generalnym wykonawcą Baltea Apartments jest Mota-Engil. Zakończenie inwestycji i przekazanie mieszkań klientom planowane jest na III kwartał 2022 roku.