Gdańska 141 odsłania elewację. Mieszkania w Łodzi na ostatniej prostej

Grafit, szarość i biel to dominujące barwy elewacji Gdańskiej 141. W łódzkiej inwestycji Profit Development trwają prace wykończeniowe.

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2016 14:33

Inwestycja przy ulicy Gdańskiej 141 jest siódmym projektem mieszkaniowym realizowanym przez Grupę Profit Development w Łodzi.

Jest to budynek wielorodzinny, o 7 kondygnacjach mieszkalnych z trzema klatkami schodowymi obejmujący łącznie 135 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach, dających duże możliwości aranżacyjne. W ofercie dewelopera klienci znajdą mieszkania jednopokojowe z wyodrębnionymi kuchniami o powierzchni od ok. 32 mkw., mieszkania dwupokojowe o powierzchniach od 32 do 54 mkw. oraz mieszkania trzypokojowe o powierzchniach od 57 do 64 mkw. Wszystkie lokale posiadają duże balkony lub loggie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano dwupoziomowe mieszkania o zróżnicowanych rozkładach, których dodatkowym atutem będą w duże tarasy. Dla wygody mieszkańców w części podziemnej budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, a w parterze budynku znajdą się lokale usługowe oraz pomieszczania na rowery. Wszystkie kondygnacje połączono z poziomem garażu podziemnego cichobieżną windą.

Budynek zaprojektowano w kształcie przypominającym literę C, co pozwoliło na wygospodarowanie od strony południowej wewnętrznego dziedzińca, przeznaczonego do dyspozycji mieszkańców, dziedziniec obsadzony będzie zielenią.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych