Gdynia: Willa Park powstanie wśród stawów i przy lesie

Inwestycję zbuduje Allcon w najmłodszej dzielnicy Gdyni – Dąbrowa. W każdym z kameralnych domów typu willa miejska deweloper zaprojektował cztery apartamenty.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2016 09:46

Wśród stawów i w pobliżu lasu powstanie Willa Park - inwestycja, która nazwę zawdzięcza zieleni parkowej stanowiącej jej oprawę. W każdym z kameralnych domów typu willa miejska Allcon zaprojektował cztery apartamenty.

Inwestycja łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów. Osobom, które marzyły o własnym ogrodzie pod oknem, deweloper oferuje apartamenty na parterze. Ogród będzie przedłużeniem salonu. Atutem inwestycji są także przestronne apartamenty na poddaszu o ponadnormatywnej wysokości z nastrojowym kominkiem w salonie i dużymi balkonami lub tarasami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamentowy charakter inwestycji zainicjował wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań funkcjonalnych - wydzielenie strefy prywatnej gospodarzy - master bedroom, która obejmuje sypialnię z garderobą i łazienką.

Dąbrowa z kameralną, jednorodzinną zabudową powstała na wzór nadmorskiego Orłowa i Redłowa. Dzięki położeniu w czystym ekologicznie rejonie Gdyni i w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zdobyła status idealnego miejsca dla rodziny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych