Gdzie w Warszawie mieszka się najlepiej? Zobacz prestiżowe adresy

Atrakcyjna lokalizacja, unikatowa architektura, wyjątkowość miejsca, nietypowe udogodnienia - to tylko niektóre wyznaczniki prestiżowych adresów.

Autor: housemarket.pl 31 stycznia 2022 15:37

  • Cechą wspólną wszystkich prestiżowych adresów jest ich atrakcyjne położenie.
  • Prestiżowe inwestycje dbają o komfort mieszkańców, stąd recepcja i usługi concierge, strefy relaksu, baseny, sauny, sale fitness, pokoje zabaw dla dzieci czy sale klubowe.
  • Do grona prestiżowych adresów wkrótce dołączą budowane przez firmę Asbud dwie 95- metrowe nowoczesne wieże mieszkalne Towarowa Towers. 

W każdym większym mieście wyróżnia się dzielnice, ulice czy pojedyncze inwestycje, które uznawane są za prestiżowe. O tym, że dany adres cieszy się dużym pożądaniem, decyduje wiele czynników, ale najważniejszymi są: lokalizacja w centrum miasta, unikatowa architektura budynków, standard wykończenia oraz dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców.

Nabywcy nieruchomości premium to klienci bardzo wymagający, którzy chcą sobie zapewnić wysoki standard życia i bliskość tętniącego życiem serca miasta. Z kolei dla kupujących je
w celach inwestycyjnych - są lokatą kapitału. Według danych firmy doradczej JLL od 2015 roku średnia wartość apartamentów premium w Warszawie wzrasta co roku o około 6 proc.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ZOBACZ NAJPIĘKNIEJSZE INWESTYCJE W POLSCE 

Wyróżnik dobrego adresu

W Warszawie można wybrać „życie w chmurach” w samym centrum lub bardziej kameralne apartamentowce czy mieszkania w odrestaurowanych kamienicach w Śródmieściu. Cechą wspólną wszystkich prestiżowych adresów jest ich atrakcyjne położenie, które pozwala na bycie w centrum wydarzeń, wśród modnych miejsc kultury i rozrywki oraz na szybki dojazd do innych części miasta. Prestiżowe inwestycje dbają o komfort mieszkańców, stąd recepcja i usługi concierge, strefy relaksu, baseny, sauny, sale fitness, pokoje zabaw dla dzieci czy sale klubowe. Niektóre apartamentowce oferują mieszkańcom inteligentne rozwiązania pozwalające na zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem czy klimatyzacją. Obowiązkowy jest podziemny parking ze stacjami ładowania samochodów elektrycznych.

Mieszkanie z widokiem

Do grona prestiżowych adresów wkrótce dołączą budowane przez firmę Asbud dwie 95- metrowe nowoczesne wieże mieszkalne Towarowa Towers, które jednocześnie wpiszą się w krajobraz wysokościowych apartamentowców stolicy obok takich budynków jak Złota 44 czy Cosmopolitan.

Towarowa Towers powstają w nowym biznesowym centrum stolicy, nieopodal Ronda Daszyńskiego, tuż obok stacji drugiej linii metra. Mieszkając w takim miejscu, można poczuć klimat serca stolicy, docenić bliskość infrastruktury dzielnicy z licznymi przedszkolami, szkołami, odkryć mnogość atrakcji kulturalnych i miejsc rozrywki. Wszystko to, wraz z doskonałą infrastrukturą dzielnicy, licznymi przedszkolami i szkołami, tworzy idealne miejsce do mieszkania.

Jak przystało na nieruchomość premium, mieszkańcy wież będą mogli skorzystać np. ze strefy relaksu na przestronnych trasie zewnętrznym, który zajmie około 900 m2, klubu fitness, sali lounge i sali spotkań biznesowych. Wchodzących do budynku przywita reprezentacyjne lobby. Nietypowym rozwiązaniem rzadko spotykanym w wysokościowcach będą balkony i loggie w większości mieszkań.

Osoby, które chcą kupić mieszkanie w prestiżowym budynku mają w czym wybierać. Oferta apartamentów, choć wciąż niewielka stale rośnie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych