GH Development z ambitnym planem w Warszawie. Szykują się projekty na łącznie ponad 1,500 mieszkań

GH Development umacnia plany biznesowe. Firma jest w posiadaniu działek w Warszawie, na których w najbliższej przyszłości planuje zrealizować inwestycje mieszkaniowe. Docelowo deweloper przewiduje budowę ponad 1,500 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 26 maja 2022 15:26

  • Głównym miastem na celowniku dewelopera GH Development jest Warszawa.
  • Pierwsza inwestycja dewelopera została sprzedana w 80 procentach przed zakończeniem budowy.
  • Plan dewelopera docelowo zakłada realizację projektów mieszkaniowych w kilku lokalizacjach w Polsce.

Aktualnie GH Development kończy realizację swojego pierwszego projektu w Polsce - apartamentowca Moxo House zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie. Sprzedaż nieruchomości jest już na finiszu - właścicieli znalazło już 80 proc. lokali.

Firma GH Development swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 2018 r. Od tamtego czasu koncentrowała się na intensywnych pracach przygotowawczych do rozpoczęcia działalności deweloperskiej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper jest w posiadaniu atrakcyjnych lokalizacji w Warszawie. Koncentruje się na budowie nieruchomości odpowiadających różnym potrzebom i wymaganiom klientów.

- Po intensywnym okresie przygotowawczym i naszym debiucie na warszawskim rynku nieruchomości rozpoczynamy prace nad kolejnymi projektami, finalizując formalności i prace wstępne dla kolejnych inwestycji, które planowane są jeszcze w bieżącym roku - powiedziała Aleksandra Żuralska, Country Manager GH Development.

- Nieruchomości budujemy dla osób o różnych potrzebach i wymaganiach. Nasz pierwszy projekt w Polsce został bardzo pozytywnie odebrany przez klientów. Jeszcze przed zakończeniem budowy sprzedaż apartamentów w inwestycji Moxo House wyniosła 80 proc. To bardzo satysfakcjonujący wynik, podnoszący istotnie poprzeczkę dla kolejnych realizacji - powiedział Michał Szałajko, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing, GH Development.

Aktualnie w ofercie sprzedaży zostały 3 ostatnie apartamenty.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych