Giardini Verona. Kameralne domy w pobliżu Ślęży

Realizowane we Wrocławiu przez Verona Building osiedle Giardini Verona składa się z dziewięciu dwupiętrowych budynków z garażami podziemnymi. Architektura jest prosta i linearna, a domy mają obszerne tarasy i ogródki.

Autor: HouseMarket.pl 30 stycznia 2017 11:20

Giardini Verona powstaje w mieszkaniowej dzielnicy Oporów. Zabudową charakterystyczną dla tej okolicy są domy jednorodzinne i niewielkie budynki. Jest tam dużo zieleni, a nad brzegiem Ślęży rosną wielowiekowe dęby i wiązy.

Zaprojektowany przez biuro projektowe Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak z Krakowa, kompleks Giardini Verona składa się z dziewięciu dwupiętrowych budynków z garażami podziemnymi. Zaproponowana tu architektura jest prosta i linearna, a budynki mają obszerne tarasy i ogródki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt jest realizowany w trzech etapach i przewiduje wybudowanie 290 mieszkań o metrażach od 35 do 90 mkw. Dzielnica Oporów sprzyja aktywnemu wypoczynkowi dzięki ścieżkom biegnącym wzdłuż rzeki i znajdującemu się niedaleko Parkowi Grabiszyńskim.

Ta lokalizacja gwarantuje także łatwy dostęp do centrum oraz do obwodnicy Wrocławia, dobrze połączonej z głównymi autostradami.

Giardini Verona jest czwartą inwestycją Verona Building we Wrocławiu. Wcześniejsze inwestycje: Rondo Verona, Concerto Verona i Corte Verona.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych