Glogera Square wyróżnia elegancka prostota

W każdym z sześciu budynków o spójnej architekturze deweloper – spółka Glogera Square oferuje 17 mieszkań o przemyślanym układzie wnętrz z możliwością własnej aranżacji układu na etapie budowy. Do mieszkań na parterze przypisane są ogródki, a na ostatniej kondygnacji zaprojektowano przestronne tarasy.

Autor: HouseMarket.pl 19 grudnia 2016 11:44

Realizowana w krakowskiej dzielnicy Krowodrza inwestycja Glogera Square to kameralne osiedle w spokojnej i pełnej zieleni okolicy. Deweloper zapewnia: własny teren rekreacyjny, dla najmłodszych mieszkańców osiedla -bezpieczny plac zabaw, dla nieco starszych - rowerownię.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

W każdym z sześciu budynków o spójnej architekturze znajduje się 17 mieszkań o przemyślanym układzie wnętrz z możliwością własnej aranżacji układu funkcjonalnego na etapie budowy. Do mieszkań na parterze przypisane są ogródki, a na ostatniej kondygnacji zaprojektowano przestronne tarasy. Każdy z budynków posiada podziemny garaż oraz komórki lokatorskie.

Teren osiedla będzie ogrodzony, monitorowany i dostępny tylko dla mieszkańców.

Nowoczesny projekt zwraca na siebie uwagę elegancką prostotą, połączoną z dobrze zaprojektowanymi mieszkaniami - to znaki rozpoznawcze Agencji Projektowej A4, która zaprojektowała osiedle w dzielnicy Krowodrza. Generalnym wykonawcą jest D.B.A. Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych