Golf Park w Tuchomiu. Blisko morza i nad jeziorem

Zakończyła się budowa kolejnych 12 domów w ramach realizowanego przez Inpro osiedla Golf Park w Tuchomiu. W ofercie firmy jest 6 domów w zabudowie bliźniaczej i 2 domy jednorodzinne. Wszystkie domy dostępne w sprzedaży są już wybudowane i czekają na nowych właścicieli.

Autor: HouseMarket.pl 28 listopada 2016 13:23

W ramach całego osiedla Golf Park Inpro wybuduje w sumie 83 domy jednorodzinne i w zabudowie bliźniaczej. Każdy z budynków ma garaż i ogród, do dyspozycji mieszkańców są także otwarte trawniki, chodniki i podjazdy dla samochodów z kostki betonowej. Deweloper zapewnił też przyszłym mieszkańcom zieleń, małą architekturę i plac zabaw, powstanie również boisko wielofunkcyjne. Na osiedlu wybudowano drogę o szerokości 5 m wraz z chodnikiem. Wszystkie domy w ramach inwestycji podłączone są do gminnej sieci kanalizacyjnej.

Podczas budowy osiedla zastosowano innowacyjne technologie z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, które spełniają wszystkie normy akustyczne. Całe osiedle jest ogrodzone, a o bezpieczeństwo mieszkańców dodatkowo dba ochrona.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Golf Park dzieli 6,6 km od granic Gdyni, 4,8 km od Chwaszczyna i 11,5 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Osiedle zlokalizowane jest w otoczeniu przyrody, zaledwie 100 m od Jeziora Tuchomskiego. W bliskiej odległości przebiega trasa rowerowa łącząca Gdańsk-Osowę z Sianowem, co stwarza wyjątkowe warunki i możliwości do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo Tokary Golf Club, wyposażonego w dziewięciodołkowe i pagórkowe pole golfowe, dostosowane do potrzeb zarówno zawodowego jak i początkującego gracza.

Dotąd w ramach osiedla sprzedano 43 domy. W obecnej ofercie jest 8 budynków, w tym 6 domów w zabudowie bliźniaczej i 2 domy jednorodzinne. Powierzchnia użytkowa budynków wynosi od 179,2 mkw. do 182,6 mkw. Ich cena razem z działką zaczyna się od 590 tys.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych