Gorąco w Złotej 44

Wizyta Donalda Trumpa w Polsce zbiegła się w czasie z ważnym momentem dla Złotej 44. Mieszkańcy odbierają klucze do swoich apartamentów i zyskują dostęp do największego w Europie piętra rekreacyjnego.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2017 12:04

Rok 2017 na Złotej 44 zdecydowanie można zaliczyć do najbardziej przełomowych. Budynek rozkwita i ożywa. Na dniach wprowadzą się pierwsi mieszkańcy, którzy właśnie odbierają klucze do swoich apartamentów. Na dobry początek w ręce właścicieli trafi pierwsze 25 proc. mieszkań. Mieszkańcy Złotej 44 w ramach czynszu, porównywalnego z czynszem w kamienicy, zyskują znacznie więcej niż przysłowiowe „cztery kąty”. Otrzymują wyłączny dostęp do największego w Europie piętra rekreacyjnego, z 25-metrowym basenem, spa, salą kinową, sauną, siłownią czy całorocznego jacuzzi na 400-merowym tarasie. Ten historyczny moment w dziejach inwestycji niemal zbiegł się w czasie z wizytą Donalda Trumpa w Polsce. Z tej okazji budynek w dniach 4-6 lipca będzie podświetlony w barwach polskich i amerykańskich.

Złota 44 właśnie rozpoczęła etap przekazywania apartamentów w ręce właścicieli. Będzie on realizowany sukcesywnie tak, aby zapewnić jak największy komfort wprowadzającym się do budynku lokatorom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- To zdecydowanie jeden z najpiękniejszych momentów, które przeżywamy w historii Złotej 44. Ikoniczna budowla projektu wielkiego architekta, Daniela Libeskinda, właśnie się otwiera i staje się domem o najwyższym komforcie i światowym standardzie w ramach czynszu na bardzo racjonalnym poziomie. Biorąc pod uwagę skalę budynku, wysokość, liczbę apartamentów czy największe w Europie piętro rekreacyjne o powierzchni 1,8 tys. mkw., wydawałoby się, że czynsz powinien być równie wysoki, co standard oferowany mieszkańcom. Tymczasem nasi lokatorzy otrzymują komfort mieszkania i życia na poziomie 6-gwiazdkowego hotelu, z czynszem porównywalnym z czynszem kamienicy bądź 4-pokojowym mieszkaniem w Warszawie – powiedział Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development. – Złota 44 to największe przedsięwzięcie na rynku nieruchomości zrealizowane we współpracy polsko – amerykańskiej. Tym bardziej cieszymy się, że ten kluczowy i kulminacyjny dla inwestycji moment zbiegł się w czasie z wizytą prezydenta Stanów Zjednoczonych. To już trzecia wizyta amerykańskiego prezydenta, której Złota 44 będzie świadkiem. W celu uczczenia tego historycznego wydarzenia w dniach 4-6 lipca budynek Złotej będzie mienił się w barwach polsko-amerykańskich – dodał Rafał Szczepański.

Apartamenty spod igły światowych pracowni wnętrz

Na 50 piętrach mieści się 287 kompleksowo wykończonych apartamentów z udogodnieniami niespotykanymi w żadnej innej inwestycji typu premium w Polsce, jak system HMS (Home Management System). Umożliwia on mieszkańcom łatwe sterowanie m.in. klimatyzacją, uchylnymi panelami, wentylacją, oświetleniem czy żaluzjami z poziomu urządzeń mobilnych. Nad aranżacją wnętrz czuwały światowej renomy pracownie designu, takie jak m.in. londyńska Woods Bagot.

Największe rekreacyjne piętro w Europie

Złota 44 jest przykładem zastosowania nowoczesnych i promujących zdrowy styl życia rozwiązań, jakich dotąd nie oferował żaden luksusowy apartamentowiec w Polsce. Udogodnienia takie, jak 25-metrowy basen, SPA, w pełni wyposażona siłownia, sala fitness, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa z możliwością przeniesienia na jedno z ośmiu najlepszych pól golfowych na świecie, pokój zabaw dla dzieci czy salon i sala konferencyjna zapewniają mieszkańcom Złotej 44 możliwość aktywnego spędzania czasu, chwili relaksu, czy zorganizowania kameralnego spotkania biznesowego tuż za progiem własnego apartamentu. Dostęp do tej wyjątkowej przestrzeni wliczony jest w cenę apartamentu.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych