Górny Taras kusi architekturą

Realizowany przez Ingenium Górny Taras to kompleks 23 mieszkań liczących od 38 mkw. do 270 mkw. Jasne, ażurowe balustrady kontrastują z ciemną elewacją obiektu, nadając mu atrakcyjny i nowoczesny charakter. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 6,1 tys. zł brutto.

Autor: HouseMarket.pl 05 stycznia 2017 08:58

Realizowany przez Ingenium Górny Taras został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół tak, aby jego charakter i zastosowane materiały wykończeniowe zapewniły pozytywne odczucia estetyczne mieszkańców.

Jasne, ażurowe balustrady kontrastują z ciemną elewacją obiektu, nadając mu atrakcyjny i nowoczesny charakter. Bryła budynku gwarantuje kompromis pomiędzy najkorzystniejszymi warunkami naświetlenia stref mieszkalnych, a ochroną przed hałasem i intymnością przestrzeni półprywatnej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu dla mieszkańców przewidziano szereg udogodnień, min. monitoring, naziemne miejsca postojowe, ogródki do mieszkań na parterze, stojaki na rowery, stanowisko do samoobsługowego serwisu rowerów.

Do zaprojektowania Górnego Tarasu, Ingenium zaprosiło poznańską pracownię Neostudio. Deweloper planuje oddać obiekt do użytkowania w czwartym kwartale 2017 r.

Górny Taras powstaje przy ul. Abpa W. Dymka 190 w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych wokół Jeziora Maltańskiego.

Zaletą tej lokalizacji jest nieograniczona przestrzeń do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Sąsiedztwo jezior, lasów, Term Maltańskich i zoo, zapewni szereg atrakcji dla całej rodziny o każdej porze roku. Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje tylko kilkanaście minut.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych